دسته بندی کتاب ها
سبد خرید شما

بنال وطن ؛ زرکوب

بنال وطن

نویسنده: آلن پاتون
مترجم: سیمین دانشور
ناشر: خوارزمی
زبان کتاب: فارسی
تعداد صفحه: 296
اندازه کتاب: رقعی گالینگور روکشدار - سال انتشار: 1373 - دوره چاپ: 6

کمیاب - کیفیت : نو ؛ لبه روکش کتاب سائیدگی مختصری دارد

 

مروری بر کتاب 

جاده زیبایی هست که از ایکوپو به تپه ها می پیوندد. این تپه پوشیده از علف و مواج و زیباتر از هر سرودی است که درباره آنها ساز شود. جاده، هفت میل از این تپه ها بالا می رود و به کاریس بروک می رسد و از آنجا بشرطی که مه نباشد می توانید به یکی از دلکش ترین دره های افریقا نظر بی اندازید. ..

داستان کتاب درباره کشیش فقیر و پیری بنام استیون کومالو در روستای محروم و کوچک ایندوتشنی است که برای یافتن پسرش (ابسالم کومالو) به ژوهانسبورگ می‌رود. او متوجه می‌شود که پسرش دختر نوجوانی را باردار کرده و مدتی نیز در دارالتأدیب بوده است.

عقیده ی شخصی من این است که تنها نیرویی که می تواند نیروی ترس را مقهور بکند، نیروی عشق است.عشق، احساس ظریف و شکنند ه ای است. مردم دست کمش می گیرند وبه آن می خندند. امّا من به امید روزی هستم که در آفریقای جنوبی همه دریابند که تنها راه حل دیر پا و ارزشمند مسایل عمیق ومشکل ما، در اعمال قدرت نهفته نیست. بلکه در تفاهم وهمدردی نهفته است. وبدون تفاهم وهمدردی، زندگی انسانی، دستخوش بندگی غیر قابل تحمّلی است. واین چنین بندگی، تمام ما را به یک زندگی آکنده از خشونت وبد بختی وترس محکوم می کند.

نوشتن نظر

لطفا برای ثبت نظر وارد حساب خود شده یا ثبت نام نمایید.

کتاب مورد نظر در حال حاضر موجود نیست . اطلاعات خود را وارد فرم زیر نمایید تا زمانی که کتاب موجود شد به شما اطلاع داده شود

نام
ایمیل
موبایل
توضیحات