كاربران محترم و فرهيخته آی كتاب با توجه به عدم برگزاری نمايشگاه بين المللي كتاب به دليل شيوع بيماری كوويد 19 كد 139902 با تخفيف پنج درصد ( اضافي بر تخفيفات اعمال شده در سايت ) تا پايان خرداد ماه جاری تقديم مي گردد.
بلندی های بادگیر

بلندی های بادگیر

نویسنده: امیلی برونته
مترجم: بهاره ربانی
ناشر: قاصدک صبا
زبان کتاب: فارسی
تعداد صفحه: 432
اندازه کتاب: رقعی سلفون - سال انتشار: 1396 - دوره چاپ: 2

 

مروری بر کتاب

بلندی‌های بادگیر (Wuthering Heights) رمانی است نوشته امیلی برونته ، شاعر و نویسنده انگلیسی. اصل انگلیسی این کتاب در سال ۱۸۴۷ منتشر شد. واژه Wuthering از کلمه‌ای اسکاتلندی گرفته شده است و به توفانی که اطراف خانه اصلی داستان وجود دارد اشاره می‌کند و نمادی از فضای پر سر و صدای داستان است.

این رمان داستان عشق آتشین ولی مشکل‌دار میان هیت کلیف و کترین ارنشاو است و این‌که این عشق نافرجام چگونه سرانجام این دو عاشق و بسیاری از اطرافیانشان را به نابودی می‌کشاند. هیت کلیف کولی‌زاده‌ای است که موفق به ازدواج با کاترین نمی‌شود و پس از مرگ کاترین به انتقام‌گیری روی می‌آورد. داستان رمان برای مسافری تعریف شده‌است و او آن را به اول شخص روایت می‌کند.

... از وقتی در یورکشایر اقامت کرده ام، خواب های بد آزارم می دهند.در این خواب ها همیشه یک جا هستم...در اتاق خوابی ساده و کوچک در وودرینگ هایتز.... به ملاقات صاحبخانهام رفته بوم و اکنون بازگشته ام.همسایه گوشه گیری ست و معاشرت و برقراری ارتباط با او کمی مشکل به نظر می رسد.محل زندگی ام دهکده یی زیبا و چشم نواز است. حتی اگر تمام انگلستان را جستجو می کردم نمی توانستم جایی بهتر از اینجا بیابم تا از ازدحام وهیاهوی شهر و شهرنشینان در امان باشم.

نوشتن نظر

لطفا برای ثبت نظر وارد حساب خود شده یا ثبت نام نمایید.

بلندی های بادگیر

  • 470,000ریال
  • 410,000ریال

برچسب ها: امیلی برونته, بهاره ربانی, داستان های انگلیسی, داستان های کلاسیک, کتاب بلندی های بادگیر