كاربران محترم و فرهيخته آی كتاب با توجه به عدم برگزاری نمايشگاه بين المللي كتاب به دليل شيوع بيماری كوويد 19 و استقبال شما عزیزان كد 139902 با تخفيف شش درصد ( اضافي بر تخفيفات اعمال شده در سايت ) تا پايان تیرماه تقدیم می گردد. لطفا جهت استفاده ، کد فوق را در بخش مربوطه وارد و سپس کلید اعمال کوپن را کلیک نمایید .
بعد از عشق

بعد از عشق

نویسنده: فریده گلبو
ناشر: روشنگران و مطالعات زنان
زبان کتاب: فارسی
تعداد صفحه: 232
اندازه کتاب: رقعی - سال انتشار: 1383 - دوره چاپ: 1 

 

مروری بر کتاب 

بهار شورانگیز و سرشار از لطافت است. شاید تجسّمی است پرشکوه از ذوق شاعران خوش قریحه. تابستان پرنعمت و حاصلخیز است، با یک زیبایی گستاخ، نافذ و مهاجم. زمستان پیری است تسلی‌بخش و پرتجربه. امّا من پاییز را و تنها پاییز را با شوری عاشقانه دوست دارم. پاییز در چشم من همچون عروسی است که با افسون طبیعت هر لحظه برهنه و برهنه‌تر می‌شود.

مرد از خواندن این عبارات که در نظرش نه معنا و مفهومی هدفمند و منطقی داشت و نه گفتن و شنیدنش میان آن‌ها سابقه‌ای، تعجّب کرد. چند لحظه سرش را بالا گرفت و باز فکر کرد: منظور همسرش از نوشتن این عبارات چیست؟ به یاد آورد که آن‌ها نه در پاییز با هم آشنا شده بودند و نه برپایی مراسم عقد و ازدواجشان در پاییز بود و خودش ندانست چرا این یادآوری، موج هراسی گنگ را در روحش پدید آورد.

«بعد ازعشق» که فیلم «نیمه پنهان» به کارگردانی تهمینه میلانی براساس آن ساخته شده، یکی از جنجال برانگیزترین آثار فریده ی گلبو است.نه تنها به خاطر فیلمی که از روی آن ساخته شد، بلکه بیشتر به دلیل حقایقی که در مقطع خاصی از حیات اجتماعی دوران ما، در سالهای پایانی رژیم گذشته و آغاز انقلاب به ویژه نسل جوان ما گذشت و نویسنده راوی صادق آن بوده است.

بعد از عشق داستان پرشور عشق دخترجوانی است به مردی بزرگ سال تر از خود، در مقطع سال های قبل از انقلاب و اوج فعالیتهای سیاسی قشر جوان جامعه، دخترجوان دانشجو که از شهرستان آمده است، هم زمان درگیر فضای«روشنفکری» و عشقی نابسامان می شود و...

نوشتن نظر

لطفا برای ثبت نظر وارد حساب خود شده یا ثبت نام نمایید.

بعد از عشق

  • 250,000ریال

برچسب ها: فریده گلبو, داستان های فارسی, کتاب بعد از عشق