منو
سبد خرید

بعد از آن شب

بعد از آن شب
-16 %
بعد از آن شب
100,000 ریال
119,000 ریال
  • موجودی: موجود
  • مدل: 29658 - 37/1
  • وزن: 0.20kg

بعد از آن شب 

نویسنده: مرجان شیرمحمدی
ناشر: نشر مرکز
زبان کتاب: فارسی
تعداد صفحه: 111
اندازه کتاب: رقعی - سال انتشار: 1385 ~ 1382 - دوره چاپ: 5 ~ 3

 

مروری بر کتاب 

مجموعه سیزده داستان کوتاه

آدم های تنها و وانهاده هر یک از این داستانهای کوتاه در عین حال که با محیط زندگی و جهان بی رحم و بی تفاوتی که آن ها را بازی گرفته است احساس بیگانگی می کنند ، با آدمهای تنها و وانهاده داستانهای دیگر او وجوه مشترک و خویشاوندی نزدیکی دارند. رشته پنهانی این آدمهای به ظاهر متفاوت را به همدیگر پیوند می دهد.

مرد جوانی که تازه از فرنگ بر گشته است و در اولین دیدار دل به زنی می بازد که چیزی از او نمی داند، در داستان دیگری به مرد جا افتاده ای تبدیل می شود که به دنبال یک زن ناشناس راه می افتد تا به رویا های ناکام مانده ی سالهای گذشته اش جان تازه ای بدهد و پیر مرد تنهایی ست که در داستان دیگری از بالین همسر تازه در گذشته اش بچه هایی را که با کیفها و کوله پشتی هاشان به مدرسه می روند تماشا می کند.

و زن تنهایی که برای شوهرش که در سفر است نامه می نویسد.شاید همان زنی باشد که در داستان دیگری عاشق مرد محتاطی شده است که حوصله اش را ندارد به یک رابطه پر درد سر ادامه دهد....

دلباختگی محور عمده داستان های این مجموعه است و سادگی و صممیتی که در روایت این داستان ها به کار رفته است لحنی طبیعی و باور کردنی به آنها می دهد و نشان می دهد که از سر چشمه بکر جوشیده اند.

نوشتن نظر

توجه: HTML ترجمه نمی شود!
بد خوب