كاربران محترم و فرهيخته آی كتاب با توجه به عدم برگزاری نمايشگاه بين المللي كتاب به دليل شيوع بيماری كوويد 19 كد 139902 با تخفيف پنج درصد ( اضافي بر تخفيفات اعمال شده در سايت ) تا پايان خرداد ماه جاری تقديم مي گردد.
بزرگترین بازاریاب شبکه ای دنیا

بزرگترین بازاریاب شبکه ای دنا

نویسنده: جان میلتن فاگ
مترجم: نیما عربشاهی
ناشر: مولف
زبان کتاب: فارسی
تعداد صفحه: 260
اندازه کتاب: رقعی - سال انتشار: 1384 - دوره چاپ:

کیفیت : عالی


مروری بر کتاب

این همان ماجرای واقعی نمایشنامه مرگ دستفروش است. مقایسه یعنی رقابت و شما هرگز نمی‌خواهید با مشتری، مشتری احتمالی، خانواده یا اقوام خود رقابت داشته باشید. "حرفی که گفته می‌شود به اندازه آن‌چه قبلاً شنیده‌ام خوب نیست. بهتر است فراموشش کنم". اما آن‌چه واقعاً فراموش می‌کنید، شنیدن است. فقط گوش دهید. از ارزیابی گوینده پرهیز کرده و تمرکز خود را معطوف شنیدن پیام نمایید.

برای خارج شدن از گفتگو و تغییر موضوع، راحت‌ترین راه این نیست که به گوینده بگویید : حرف‌هایت برایم مهم نیست (و بنابراین خودت نیز برایم مهم نیستی!).

اگر نمی‌دانید سخنان گوینده تمام شده است یا خیر بهتر است یک سؤال مناسب از او بپرسید مانند "آیا حرف‌هایت تمام شد؟" یا "آیا هر چه می‌خواستی بگویی گفتی؟". اگر جواب مثبت بود می‌توانید موضوع صحبت را عوض کنید. البته بهتر است که شما موضوع صحبت را عوض نکرده و به گوینده اجازه دهید تا این کار را انجام دهد. اگر نمی‌توانید حتی یک ثانیه دیگر به گفتگو ادامه دهید از گوینده اجازه بگیرید. مثلاً بگویید "دوست من می‌خواهم موضوع صحبت را عوض کنم. به‌نظر شما ایرادی ندارد؟".

بازاریابی شبکه‌ای عرصه‌ای رو به رشد است. از این روی می‌تواند تجربه‌ای دشوار و خسته‌کننده باشد. افراد بسیاری به موفقیت اندکی دست یافته‌اند، و افراد بسیار بیشتری هرگز پولی در نیاورده‌اند. با این آمار و ارقام دلسرد کننده، چطور می‌شود کسی جزو معدود افراد موفق باشد؟ بسیاری معتقدند بهترین روش برای این کار این است که مدتی را با بزرگترین بازاریاب شبکه‌ای دنیا سپری کنید.

داستان معروف جان میلتون فاگ، حکایت مرد جوانی است که در شرف ترک کردن کسب‌و‌کار بازاریابی شبکه‌ای اش است. زمانی که برای آخرین جلسه‌ی معارفه‌ی کارش آماده می‌شود، با فردی روبرو می‌شود که همه وی را با نام بزرگترین بازاریاب شبکه‌ای دنیا صدا می‌زنند. این مرد دانا و صمیمی، همتای جوانش را به گرمی می‌پذیرد و چشمش را بر رازهای این تجارت می‌گشاید تا او هم بتواند یک بازاریاب شبکه‌ای موفق شود.

مرد جوان بزودی می‌آموزد که رازهای این کسب‌و‌کار، ارتباط بسیار اندکی با راه و رسم معمول بازاریابی دارد. در واقع، او مجبور است هر چیزی را که گمان می‌کرد درباره‌ی کسب‌و‌کار می‌داند، از یاد ببرد. «الگوی بازاریابی شبکه‌ای آنچنان از اساس، متفاوت و متمایز از دیگر الگوهای کسب‌و‌کار است که ناچار برای فهمیدن و دانستن ارزش‌اش، دیدگاهمان به کسب‌و‌کار را باید کاملا تغییر دهیم.»

الگوی جدید، بر عادات فکری فرد و کشف این حقیقت بنا شده است که راز موفقیت در بازاریابی شبکه‌ای در درون خود فرد نهفته است. ارزش مسؤولیت‌پذیری، تیم‌سازی و مراقبت از زیرگروه‌ها، نسبت به تبلیغات و روشهای پیشبرد فروش، نقش بسیار مهم‌تری دارد…

نوشتن نظر

لطفا برای ثبت نظر وارد حساب خود شده یا ثبت نام نمایید.

بزرگترین بازاریاب شبکه ای دنیا

  • ناشر: مولف
  • کد کتاب: 61859 - 54/5
  • موجودی: در انبار
  • 90,000ریال

برچسب ها: جان میلتن فاگ, نیما عربشاهی, مدیریت فروش, مدیریت مالی, بازاریابی, ثروت, بازاریابی شبکه ای, کتاب بزرگترین بازاریاب شبکه ای دنیا