كاربران محترم و فرهيخته آی كتاب با توجه به عدم برگزاری نمايشگاه بين المللي كتاب به دليل شيوع بيماری كوويد 19 و استقبال شما عزیزان كد 139902 با تخفيف شش درصد ( اضافي بر تخفيفات اعمال شده در سايت ) تا پايان تیرماه تقدیم می گردد. لطفا جهت استفاده ، کد فوق را در بخش مربوطه وارد و سپس کلید اعمال کوپن را کلیک نمایید .
بر آستان جانان

بر آستان جانان

نویسنده: برزین ضرغامی
ناشر: دستان
زبان کتاب: فارسی
تعداد صفحه: 456
اندازه کتاب: وزیری - سال انتشار: 1384 - دوره چاپ: 1

 

مروری بر کتاب

این کتاب، دربرگیرنده‌ی شرح مختصری از زندگی، فعالیت، و آثار کسانی است که در زمینه‌های قرآنی مطالب و نوشته‌هایی عرضه کرده‌اند و در طی یازده دوره‌ی مراسم خادمان قرآن، نشان لیاقت خادم القرآنی دریافت کرده‌اند.

قرآن کریم ، در عصر جهل و ظلمت و با واژه مبارک اقراء بر قلب رئوف حضرت محمد (ص) نازل شد .با توجه به تاکید و توصیه قرآن کریم بر اهمیت علم و دانش وپیروی حضرت رسول از این امر دیری نپایید که طیف گسترده ای از مردم جزیره العرب باسواد شدند و فرهنگ شفاهی اعراب مبدل به فرهنگ مکتوب و مستند شد .

آنچه در این دفتر گردآوری شده است نگاهی اجمالی به زندگی ، فعالیت و آثارعزیزانی است که در وادی امن کلام الله مجید قدم گذاشته اند و قلم زده اند ، و در طی یازده دوره مراسم خادمان قرآن مفتخر به دریافت نشان لیاقت خادم القرآنی شده اند .

نوشتن نظر

لطفا برای ثبت نظر وارد حساب خود شده یا ثبت نام نمایید.

بر آستان جانان

  • ناشر: دستان
  • کد کتاب: 93866 - 3/3
  • موجودی: در انبار
  • 450,000ریال
  • 350,000ریال

برچسب ها: برزین ضرغامی, خادمان قرآن, قرآن, اسلام, کتاب بر آستان جانان