منو
سبد خرید

بروکلینی دیگر

بروکلینی دیگر
-10 %
بروکلینی دیگر
  • موجودی: موجود
  • مدل: 143684 - 91/6
  • وزن: 0.20kg
90,000 ریال
100,000 ریال

بروکلینی دیگر

نویسنده: ژاکلین وودسن
مترجم: سحر توکلی
ناشر: کوله پشتی
زبان کتاب: فارسی
تعداد صفحه: 104
اندازه کتاب: رقعی - سال انتشار: 1396 - دوره چاپ: 1


مروری بر کتاب

آگوست که در رشته انسان‌شناسی تصحیل کرده ، برای شرکت در مراسم تدفین پدرش به خانه باز می‌گردد. سال‌های زیادی را صرف مطالعه مرگ و درد و غم از دست دادن عزیزان کرده است. آگوست داستان را از بیست سال قبل آغاز می‌کند ، وقتی پس از مرگ مادرش ، در سال 1973 ، با پدر و برادرش راهی بروکلین می‌شوند. او فقط یازده سال دارد و مرگ مادرش را انکار می‌کند.
در بروکلین دوستانی پیدا می‌کند که مثل خودش در زندگی زخم‌های زیادی برداشته‌اند ؛ گروه چهار نفره‌ی گیگی ، آنجلا ، سیلویا و آگوست. بروکلین آن سال‌ها ، بروکلین سوزن‌های آلوده به مواد مخدر و روابط تهدید آمیز و خیانت‌هاست ؛ بروکلینی آشفته و وحشی در میان قرنی زهرآلود و تلخ برای آمریکا. روزهای سخت قحطی در بیافرا و قتل‌های زنجیره‌ای و کمی آن‌طرف‌تر جنگ ویتنام. ژاکلین وودسن با زبانی شاعرانه و موجز خواننده را آن‌قدر به شخصیت‌های داستان نزدیک می‌کند که حتی بوی خوش آدامس بادکنکی را از نفس شخصیت‌ها می‌توان احساس کرد. 
داستانی سراسر چالش و پیروزی که با تکرار جمله‌ی «این‌ها همه خاطره‌ست» یادآور می‌شود که انسان می‌تواند از تمام سختی‌ها بارها و بارها گذر کند.

«در هندوستان ، هندوها اجساد را می‌سوزانند و خاکسترش را در رودخانه گنگ می‌ریزند. مردم کاواتینو ، در نزدیکی بالی ، اجسادشان را در تنه درخت دفن می‌کنند. پدرم خواسته بود به خاک سپرده شود ...»

نوشتن نظر

لطفا برای ثبت نظر وارد حساب خود شده یا ثبت نام نمایید.

کتاب مورد نظر در حال حاضر موجود نیست . اطلاعات خود را وارد فرم زیر نمایید تا زمانی که کتاب موجود شد به شما اطلاع داده شود

نام
ایمیل
موبایل
توضیحات