كاربران محترم و فرهيخته آی كتاب با توجه به عدم برگزاری نمايشگاه بين المللي كتاب به دليل شيوع بيماری كوويد 19 و استقبال شما عزیزان كد 139902 با تخفيف شش درصد ( اضافي بر تخفيفات اعمال شده در سايت ) تا پايان تیرماه تقدیم می گردد. لطفا جهت استفاده ، کد فوق را در بخش مربوطه وارد و سپس کلید اعمال کوپن را کلیک نمایید .
برون فکنی کالبد اختری

برون فکنی کالبد اختری

نویسنده: سیلوان مولدون - هروارد کرینگتون
مترجم: مهران کندری
ناشر: میترا
زبان کتاب: فارسی
تعداد صفحه: 386
اندازه کتاب: رقعی - سال انتشار: 1380 - دوره چاپ: 2 

 

مروری بر کتاب 

کالبد اختری می تواند به عنوان همزاد یا برگردان اثیری کالبد مادی (= جسمانی ، جسمی ، فیزیکی ) تعریف شود که به آن شباهت دارد ومعمولا با آن منطبق است . تصور می رود که از ماده ای نیمه سیال و یا بسیار رقیق تشکیل شده که برای چشم مادی نامرئی است .در گذشته به نامهای کالبد اثیری ، کالبد ذهنی ، کالبد روحانی ، کالبد امیال ( میل ، آرزو ) ، کالبد تابان ، کالبد رستاخیز ، همزاد ، کالبد فروزان ، کالبد لطیف ( رقیق ) ، کالبد سیال ، کالبد درخشان ، شبح و بسیاری دیگر نامیده شده است .

این کار مانند این است که بخواهید دوچرخه سواری یاد بگیرید. اوائل هر چه برای دوچرخه سواری تلاش می کنید تعادل خود را از دست می دهید و بارها و بارها شکست می خورید و ممکن است روزهای زیادی را تلاش کنید ولی موفق نشوید ولی یک روز طی تمرین یکدفعه متوجه می شوید که میتوانید تعادل خود را حفظ کنید و دوچرخه سواری کنید و دلیل اینکه چرا توانستید را هم هیچ وقت نمی دانید. اگر یک بار بتوانید تعادل خود را روی دوچرخه حفظ کنید از آن به بعد همیشه می توانید دوچرخه سواری کنید زیرا دیگر این توانایی را کسب کرده اید.
 

نوشتن نظر

لطفا برای ثبت نظر وارد حساب خود شده یا ثبت نام نمایید.

برون فکنی کالبد اختری

  • ناشر: میترا
  • کد کتاب: 73162 - 66/3
  • موجودی: موجود نمی باشد
  • 0ریال

برچسب ها: سیلوان مولدون, هروارد کرینگتون, مهران کندری, عرفان غرب, کاستاندا, عرفان سرخپوستی, فراروانشناسی, شمنیسم, کتاب برون فکنی کالبد اختری