منو
سبد خرید

برف بهاری ؛ متن کامل

برف بهاری ؛ متن کامل
درحال حاضر موجود نمی باشد
برف بهاری ؛ متن کامل
  • موجودی: درحال حاضر موجود نمی باشد
  • مدل: 138816 - 70/3
  • وزن: 1.00kg
  • UPC: 165 - 150
  • JAN: keynaz
0 ریال

برف بهاری

نویسنده: یوکیو میشیما
مترجم: غلامحسین سالمی - سمیا صیقلی
ناشر: قطره
زبان کتاب: فارسی
تعداد صفحه: 690
اندازه کتاب: رقعی گالینگور روکشدار - سال انتشار: 1369 - دوره چاپ: 1

کمیاب - کیفیت : درحد نو _ نو

 

مروری بر کتاب

چهارگانه می‌شیما وقایع سال‌های پیش از جنگ جهانی دوم تا پایان آن را در بر می‌گیرد. بی‌تردید این چهارگانه عاشقانه، اثری همپای شاهکارهای ادبی جهان است که جدای از مضمون عاشقانه، به مذهب، فلسفه، تاریخ، هنر و اجتماع ژاپن نیز می‌پردازد.
در این چهارگانه اکثر روایت‌ها مستقل هستند اما با داشتن یک شخصیت محوری، چهار کتاب ناظر به یک دوره تاریخی است و می‌شیما از خلال کاراکترهای مختلف خط سیر تاریخی را در این اثر عظیم پی می‌گیرد.

پسر جوان رویش را برگرداند و نگاه سریعی به باغ انداخت؛ برف همچنان می بارید. این بار اجبار ساتوکو غرورش را نیازرد. به عکس احساس نوعی رهایی به وی دست داد؛ گویی چاقوی جراحی دختر با مهارت غده ای بدخیم را از غرور وی جدا کرده باشد.
از آنجا که عمل جراحی پیش از آن که او چیزی حس کند انجام شده بود نوعی احساس لذت وجودش را فرا گرفت. در حالی که فکورانه به بیرون و دانه های درشت برفی که می بارید خیره شده بود گفت: دقیقاً آنچه را که او خواسته انجام خواهم داد
با این که برف هنوز آنقدر ها هم سنگین نشده بود، ولی از هم اکنون تمام جزیره و تپه درختان افرای پشت آن را به گستره سفید و درخشانی بدل کرده بود.

نوشتن نظر

لطفا برای ثبت نظر وارد حساب خود شده یا ثبت نام نمایید.

کتاب مورد نظر در حال حاضر موجود نیست . اطلاعات خود را وارد فرم زیر نمایید تا زمانی که کتاب موجود شد به شما اطلاع داده شود

نام
ایمیل
موبایل
توضیحات