كاربران محترم و فرهيخته آی كتاب با توجه به عدم برگزاری نمايشگاه بين المللي كتاب به دليل شيوع بيماری كوويد 19 و استقبال شما عزیزان كد 139902 با تخفيف شش درصد ( اضافي بر تخفيفات اعمال شده در سايت ) تا پايان تیرماه تقدیم می گردد. لطفا جهت استفاده ، کد فوق را در بخش مربوطه وارد و سپس کلید اعمال کوپن را کلیک نمایید .
برزخ

برزخ

نویسنده: محمد شکری
ناشر: مرجان
زبان کتاب: فارسی
تعداد صفحه: 110
اندازه کتاب: 
رقعی سال انتشار: 1352 - دوره چاپ: 1 

کمیاب  - کیفیت : عالی


مروری بر کتاب 

محمد شکری از پیش کسوتان داستان نویسی و شعر کرمانشاه است. دو رمان دارد به نام های «دوزخ نشینان» (1348) و «برزخ» (1351) و یک مجموعه داستان با عنوان «زیر صفر» (1379).

محمد شکری متولد 1322 و از شاعران و نویسندگان دهه چهل کرمانشاه است. او سالها در آموزش و پرورش به کار معلمی اشتغال داشته شکری  پس از بازنشستگی همچنان فعالانه به کار نوشتن قصه و رُمان و داستان و سرودن شعر ادامه داده و می‌دهد. قبلا از او رُمانهای دوزخ نشینان و برزخ را خوانده بودیم و سال 1379 نیز مجموعه داستان زیر صفر را به چاپ سپرد و اکنون تعدادی از اشعارش را در قالب برگزیده اشعار منتشر کرده است که یدالله عاطفی نیز مقدمه‌ای بر خانه باور برفی نوشته. عاطفی سبک و شیوه غزل‌های «آرش» را تلفیقی از شیوه موسوم به هندی – اصفهانی و عراقی به اضافه تصاویر جدید از غزل نو معاصر که از عمق وجود دردمند و دل دریایی شاعر مایه و پایه گرفته، دانسته است.

نوشتن نظر

لطفا برای ثبت نظر وارد حساب خود شده یا ثبت نام نمایید.

برزخ

  • ناشر: مرجان
  • کد کتاب: 50226 - 86/3
  • موجودی: موجود نمی باشد
  • 0ریال

برچسب ها: محمد شکری, داستان فارسی, کتاب برزخ