كاربران محترم و فرهيخته آی كتاب با توجه به عدم برگزاری نمايشگاه بين المللي كتاب به دليل شيوع بيماری كوويد 19 و استقبال شما عزیزان كد 139902 با تخفيف شش درصد ( اضافي بر تخفيفات اعمال شده در سايت ) تا پايان تیرماه تقدیم می گردد. لطفا جهت استفاده ، کد فوق را در بخش مربوطه وارد و سپس کلید اعمال کوپن را کلیک نمایید .
بردگان سیاه ؛ مندینگو

بردگان سیاه ؛ مندینگو 

نویسنده: کایل آنستوت
مترجم: محمد قاضی
ناشر: امیر کبیر
زبان کتاب: فارسی
تعداد صفحه: 515
اندازه کتاب: رقعی  - سال انتشار: 1357 - دوره چاپ: 2 

کمیاب - کیفیت : عالی

مروری بر کتاب 

مندینگو

پیرمرد صدای بازو بسته شدن در راشنید و سپس به صدای پایی که لنگان لنگان در راهرو خانه راه می رفت گوش فرا داد . شاد و خوشحال فکر کرد که حتما پسرش عقل به خرج داده و با انکه هنوز اول صبح است غلام سیاه ها را به کلبه خودشان باز گردانده است .

خودش هم خانه برگشته است در بیرون باران ریز و سرد ماه فوریه می بارید ولی خوشحالی پیرمرد تنها ناشی از نگرانی او برای سلامت پسرش نبود بلکه واقعا هر وقت جوان راضی می شد که دست از سرکشیهای دایمی خود به مزرعه بردارد و برای صرف یک گیلاس مشروب پیش پدرش در کنار آتش بخاری بماند پیرمرد خوشحال می شد .

معهذا از طریق سبز شدن "هامند" در لای دو لنگه در اتاق نشیمن "ماکس ول " پیرفهمید که جوان فقط برای سروگوش آب دادن آمده والا کار در مزرعه تعطیل نشده است .هامند به لحنی حاکی از نگرانی گفت : من خیال می کنم که این "توم بیگی " خرس گنده مثل سه سال پیش می خواهد سد رابشکندآب آن دم به دم دارد بالا می آیدو با این باران ریز هم ......

نوشتن نظر

لطفا برای ثبت نظر وارد حساب خود شده یا ثبت نام نمایید.

بردگان سیاه ؛ مندینگو

  • ناشر: امیر کبیر
  • کد کتاب: 60732 - 76/6
  • موجودی: موجود نمی باشد
  • 0ریال

برچسب ها: کایل آنستوت, محمد قاضی, داستان های امریکایی, نژادپرستی, تبعیض نژادی, کتاب بردگان سیاه ؛ مندینگو