كاربران محترم و فرهيخته آی كتاب با توجه به عدم برگزاری نمايشگاه بين المللي كتاب به دليل شيوع بيماری كوويد 19 كد 139902 با تخفيف پنج درصد ( اضافي بر تخفيفات اعمال شده در سايت ) تا پايان خرداد ماه جاری تقديم مي گردد.
برادران کارامازوف ؛ دو جلدی

برادران کارامازوف

نویسنده: فئودور داستایوفسکی
مترجم: مشفق همدانی
ناشر: جاویدان
زبان کتاب: فارسی
تعداد صفحه: 950
اندازه کتاب: رقعی سلفون - سال انتشار: 1349 - دوره چاپ: 3

کمیاب - کیفیت : عالی ~ درحد نو

 

مروری بر کتاب

کتاب مهمترین اثر این نویسنده بزرگ روس است که هرچند از نظر ساخت از «جنایت و مکافات» نازل‌تر باشد ، دارای آنچنان قوت و شدت دریافت و تحلیلی است که آن را به شمار یکی از باارزش‌ترین دستاوردهای ادبیات اروپایی نیمه دوم سده نوزدهم درمی‌آورد. طرح این اثر در ذهن نویسنده می‌بایست نخستین بخش زندگینامه مشروحی باشد مختص آلیوشا ، جوانترین فرزند از میان برادران کارامازوف.

داستایفسکی قرار بود از روایت سرگذشت دوران نوجوانی آلیوشا ، چارچوبی ساخته که تکوین وقایع برجسته دوران سالمندی او را بازنمایاند. لیکن سرگذشت ماهیگیری بزرگ ، که داستایفسکی پاره‌ای از طرحها و یادداشتهای آنها را محفوظ داشته است ، ناتمام ماند.

رمان برادران کارامازوف در وضع موجود به صورت وقایع‌نگاری ناقصی به نظر جلوه می‌نماید که داستان کینه شدید برادران کارامازوف را نسبت به پدر در چارچوب یکی از شهرهای کوچک روسیه روایت می‌کند. خانواده کارامازوف ها مرکب است از فیودور سالخورد ، میتیا ، ایوان و آلیوشا ، فرزندان مشروع ، و سمردیاکوف ، فرزند نامشروع او.

نوشتن نظر

لطفا برای ثبت نظر وارد حساب خود شده یا ثبت نام نمایید.

برادران کارامازوف ؛ دو جلدی

  • ناشر: جاویدان
  • کد کتاب: 104939 - 109/6
  • موجودی: موجود نمی باشد
  • 0ریال

برچسب ها: فئودور داستایوفسکی, مشفق همدانی, داستان های روسی, داستان های کلاسیک, کتاب برادران کارامازوف