كاربران محترم و فرهيخته آی كتاب با توجه به عدم برگزاری نمايشگاه بين المللي كتاب به دليل شيوع بيماری كوويد 19 و استقبال شما عزیزان كد 139902 با تخفيف شش درصد ( اضافي بر تخفيفات اعمال شده در سايت ) تا پايان تیرماه تقدیم می گردد. لطفا جهت استفاده ، کد فوق را در بخش مربوطه وارد و سپس کلید اعمال کوپن را کلیک نمایید .
بخوانید و سالم بمانید

بخوانید و سالم بمانید

نویسنده: عابدین قبولی
ناشر: کاک
زبان کتاب: فارسی
تعداد صفحه: 295
اندازه کتاب: وزیری - سال انتشار: 1390 - دوره چاپ: 10

 

مروری بر کتاب

12 کتاب در 1 کتاب

کتاب ؛ کشولی از «اطلاعات پزشکی، بهداشتی» و تغذیه‌ای است که به اذعان نگارنده، رعایت آن‌ها در سلامت جسمی و بعضا روانی انسان، موثر است. این مطالب در دوازده بخش گردآوری شده است.

بخش اول به خواص میوه‌ها، سبزی‌جات و برخی دیگر از مواد غذایی اختصاص یافته و در ادامه به برخی از گیاهان دارویی پرداخته شده است.
بخش سوم به منظور آشنایی با بعضی بیماری‌ها تدوین یافته و در ادامه روش پیش‌گیری و درمان برخی از بیماری‌ها نیز تشریح شده است.

خطر استفاده از برخی از وسایلی که در زندگی روزمره انسان‌ها وجود دارند و اشاره به برخی از خوراکی‌های زیان‌آور، نکته‌هایی در زمینه تغذیه سالم، توصیه‌هایی به مادران باردار، بررسی برخی از مشکلات روانی و جسمی مربوط به کودکان، نکته‌های عمومی بهداشتی پزشکی، نیز در ادامه مورد توجه قرار گرفته است.

دانستنی‌های متنوع و توصیه‌هایی در زمینه‌های مختلف مربوط به سلامتی هم، عناوین دو فصل پایانی را تشکیل داده است.

نوشتن نظر

لطفا برای ثبت نظر وارد حساب خود شده یا ثبت نام نمایید.

بخوانید و سالم بمانید

  • ناشر: کاک
  • کد کتاب: 91643 - 41/2
  • موجودی: در انبار
  • 120,000ریال

برچسب ها: عابدین قبولی, گیاهان داروئی, طب سنتی, کتاب بخوانید و سالم بمانید