کتاب با کمی خلاقیت منظم شو فروشگاه اینترنتی آی کتاب :  iketab کتاب عمومی انتشارات کتابسرای تندیس

با کمی خلاقیت منظم شو

نویسنده: جنیفر فوردبری
مترجم: گیسو ناصری
ناشر: کتابسرای تندیس
زبان کتاب: فارسی
تعداد صفحه: 299
اندازه کتاب: رقعی - سال انتشار: 1391 - دوره چاپ: 1

 

مروری بر کتاب

راهنمای هفتگی برای ساده زیستن و مرتب کردن زندگی

درهم ریختگى موجب افزایش هزینه است. این حالت فضاى خالى و یا اضافى منزل شما را بیهوده اشغال مى‌کند و انرژى بیش‌ترى از شما مى‌گیرد، از همه مهم‌تر اینکه آرامش و رفاه و زیبایى را از منزل‌تان دور مى‌کند. دیگر یک دقیقه‌ى دیگر هم به او فرصت ندهید... همین حالا همه‌چیز را منظم و مرتب کنید!

همان طور که می دانید نامرتب بودن محل زندگی، استرس زا است و مادامیکه شما خسته یا عصبانی در محیط به هم ریخته ای استراحت می کنید، ضمیر ناخودآگاهتان تحت تاثیر شرایط بیرونی نمی تواند به بهبود اوضاع کمک کند.

در چنین مواقعی بهتر است کار را از نقاط مورد علاقه تان در منزل شروع کنید. برای مثال شاید بد نباشد سراغ جعبه، قفسه یا هرچیزی مربوط به خاطره های گذشته می شود بروید. لذت پیدا کردن دفترچه خاطراتی که پدر سال ها پیش به شما هدیه داده بود آنقدری هست که بدترین روز هفته شما را تبدیل به زیباترینشان کند چه برسد به اینکه دست بر قضا انگشتر گم شده ی دوستتان را زیر کتاب خانه پیدا کنید و به همین بهانه با شادمانی به او زنگ بزنید.

این کتاب جدید و پرفروش که در دستان شما قرار دارد، پر از ایده های نظم دهی سریع به همهء کارهای زندگی است. شما می توانید با دنبال کردن راهکارهای پیشنهادی آن به راحتی و سرعت به زندگی تان نظم بدهید. و جالب اینکه هر یک از این ها را می توان گاهی کمتر از یک هفته انجام داد. با زندگی پرمشغله ای که امروزه همگی درگیر آن هستیم...

فرصت کافی برای مطالعهء یک کتاب نداریم، ولی بایستی تمام وقت مان را صرف ساماندهی اوضاع و احوال زندگی مان کنیم. اگر با نیت یک هدف طولانی مدت به این موضوع نگاه کنید، می توانید طی چند ماه و یا حتی یک سال نظم خاصی به زندگی تان بدهید تا کارها به سرعت و دقت بیش تری انجام شود.

شما می توانید در این کتاب راه نظم و ترتیب بخشیدن به درهم ریختگی اوراق پراکنده در منزل یا محل کار، کیف پول، کیف دستی، اتاق ها و هر اتفاق دیگری در زندگی تان را پیدا کنید...

با نکات جالبى در خصوص صرفه‌جویى در هزینه‌هاى زندگى که امروزه براى همگى لازم است، هم آشنا شوید. حتى اگر شما درآمد کمى هم داشته باشید، مى‌توانید به‌راحتى از عهده‌ى انجام این کارها برآیید.

نوشتن نظر

لطفا برای ثبت نظر وارد حساب خود شده یا ثبت نام نمایید.

با کمی خلاقیت منظم شو

  • 115,000ریال
  • 105,000ریال

برچسب ها: جنیفر فوردبری, گیسو ناصری, روانشناسی نظم, فنگ شویی, کتاب با کمی خلاقیت منظم شو