منو
سبد خرید

با هم بودن

با هم بودن
درحال حاضر موجود نمی باشد
با هم بودن
  • موجودی: درحال حاضر موجود نمی باشد
  • مدل: 39035
  • وزن: 0.60kg
  • SKU: 52812
  • UPC: 43
0 ریال

با هم بودن

نویسنده: آنا گاوالدا  
مترجم: خجسته کیهان 
ناشر: کتاب پارسه
زبان کتاب: فارسی
تعداد صفحه: 596
اندازه کتاب: رقعی - سال انتشار: 1397 - دوره چاپ: 7

 

مروری بر کتاب

نام اصلی  کتاب «با هم بودن، فقط همین» است. کتاب در فرانسه طرفداران زیادی پیدا کرده و به چند زبان هم ترجمه شده است. منظور از با هم بودن در این رمان تنها رابطه عاشقانه نیست و یک رابطه انسانی را مدنظر دارد. به نظرم دلیل محبوبیتش هم همین باشد. کمک‌ کردن به هم، با هم بودن و ارتباطی مثل یک خانواده داشتن در این رمان دیده می‌شود.

در کل روابط جالبی در این داستان وجود دارد که در رمان‌های الان کمتر به چشم می‌خورد. امروزه بیشتر روابط به صورت خشونت‌آمیز، خیلی عاشقانه یا جدایی محض نوشته می‌شود، اما در این رمان آدم‌ها زمانی که حس کنند کسی به کمک نیاز دارد به او نزدیک می‌شوند و کمک می‌کنند.

در این رمان دیالوگ‌های زیادی وجود دارد و خواننده شخصیت‌ها را از میان همین صحبت‌ها می‌شناسد. به عنوان نمونه یکی از شخصیت‌های جوان پسر فقیری است که در یک ده به دنیا آمده. من سعی کردم گویش او را با توجه به گویش جنوب شهر تهران دربیاورم و اصطلاحاتش را به این نحو ترجمه کنم. در کل در این کتاب اصطلاح زیاد به کار برده شده است، اما گذشته از این اصطلاحات نثر ساده‌ای دارد.

نوشتن نظر

لطفا برای ثبت نظر وارد حساب خود شده یا ثبت نام نمایید.

کتاب مورد نظر در حال حاضر موجود نیست . اطلاعات خود را وارد فرم زیر نمایید تا زمانی که کتاب موجود شد به شما اطلاع داده شود

نام
ایمیل
موبایل
توضیحات