كاربران محترم و فرهيخته آی كتاب با توجه به عدم برگزاری نمايشگاه بين المللي كتاب به دليل شيوع بيماری كوويد 19 كد 139902 با تخفيف پنج درصد ( اضافي بر تخفيفات اعمال شده در سايت ) تا پايان خرداد ماه جاری تقديم مي گردد.
با دنیای کودک آشنا شویم

با دنیای کودک آشنا شویم

نویسنده: گروه نویسندگان
مترجم: خلیل خلیلیان
ناشر: آفاق
زبان کتاب: فارسی
تعداد صفحه: 204
اندازه کتاب: رقعی - سال انتشار: 1359 - دوره چاپ: 3

کمیاب  - کیفیت : عالی

 

مروری بر کتاب

نیکیوترین روش آن است که آن چه کودک مایل است داشته باشد از خودش بپرسید.زیرا بدین گونه فرصت خواهید داشت تا آنچه را که کاملاً پاسخ گوی نیازها و آرزوهای اوست پیدا کنید و وسیله ای را که قادر به استفاده از آن و درک نحوه ی کار آن است تهیه نمایید.گاهی تلویزیون ها تبلیغاتی درباره ی اسباب بازی ها می کنند که در کودک مؤثر می افتد زیرا مستقیماً برای کودکان پیش بینی شده است.

کودکان معمولاً دوست دارند که سعادت و خوشی شان حالت انحصاری داشته باشد و هیچ کس هم نتواند سعادت و خوشی را از آنها برباید.به هنگامی که خلاف این خواسته برایشان پدید آید تن به حسادت می دهند و راه بدخواهی را برای آن کس که چنین نعمتی را از آنان بوده است در پیش می گیرند.

این که شما کودکی را تشویق می کنید، در واقع می خواهید بگویید که گفتار یا رفتارش مورد تأیید شماست و شما خواستار ادامه ی آن هستید تجربه نشان می دهد کودکانی که در مدرسه مورد تشویق قرار می گیرند بیش از دیگران در فراگیری مسایل موفق می شوند. طفل به سوی هر کسی که به گونه ای او را مورد تأیید و تشویق قرار می دهد جلب و جذب می شود.از تشویق می توان برای تقویت انگیزه های فعالیت و دلگرمی فرد به ادامه ی کار استفاده کرد، حس حق شناسی را در او زنده کرده و به او درس قدردانی از زحمات را داد.تشویق های نابجا باعث ایجاد رقابت نادرست و سبقت جویی های بی حساب در بین کودکان می شود و یا گاهی صورتی از رشوه به خود می گیرد و آدمی را به تقلب و فریب کاری می کشاند.

نوشتن نظر

لطفا برای ثبت نظر وارد حساب خود شده یا ثبت نام نمایید.

با دنیای کودک آشنا شویم

  • ناشر: آفاق
  • کد کتاب: 73035 - 60/1
  • موجودی: در انبار
  • 100,000ریال

برچسب ها: خلیل خلیلیان, روانشناسی کودک, روانشناسی تربیتی, روانشناسی اجتماعی, بازی, کتاب با دنیای کودک آشنا شویم