منو
سبد خرید

با دل من بساز

با دل من بساز
-17 %
با دل من بساز
  • موجودی: موجود
  • مدل: 143281 - 85/4
  • وزن: 1.00kg
500,000 ریال
600,000 ریال

با دل من بساز

نویسنده: فاطمه صالحی
ناشر: علم
زبان کتاب: فارسی
تعداد صفحه: 500
اندازه کتاب: رقعی سلفون - سال انتشار: 1385 - دوره چاپ: 1 


مروری بر کتاب 

از وقتی به یاد دارم همیشه در دلشوره و اضطراب به سر می بردم و هر لحظه منتظر یک خبر بد بودم. دلم شده مثل یک کلاغ سیاه شوم، دائم بال بال می زنه و صداش مثل غار غار کلاغ گوشهام رو اذیت می کنه. کنار پنجره ایستاده ام و در انتظار مرد خانه ام هستم.

کمی ان طرف تر به پسرم نگاه می کنم که با اسباب بازی جدیدش سرگرمه. سرش را بلند می کنه و با نگاه قشنگ پر از شیطنتش بهم می خنده و با خنده های نازش بهم می فهماند که مامان نگران نباش بابا خیلی زود از راه می رسه.

نمی دانم امروز چرا دلم می خواهد گذشته را مرور کنم. زمانی که یک دل عاشق و شوریده داشتم به وسعت تمام دنیا. کله شق بودم و فوق العاده دیوونه ولی عاشق و بی قرار. تازه دیپلم گرفته بودم و علاقه ای به ادامه تحصیل نداشتم و اگر حقیقت را گفته باشم تا اینجا هم به اجبار پدرم خوانده بودم.

پدر علاقه داشت برای ادامه تحصیل بروم خارج از کشور. به اصرارش در یکی از موسسات معتبر زبان خارجی(انگلیسی- فرانسه)ثبت نام کرده بودم هر چند علاقه چندانی به فراگیری این زبان ها نداشتم و انگلیسی از همه بیشتر.

دلیلش هم معلم زبان بود و بس، خانم مسنی بود با قیافه ای خشن با یک عینک قاب پهن سیاه و فوق العاده منضبط و بد اخلاق که ادم را از هر چی زبان انگلیسی بود، متنفر می کرد.

نوشتن نظر

لطفا برای ثبت نظر وارد حساب خود شده یا ثبت نام نمایید.

کتاب مورد نظر در حال حاضر موجود نیست . اطلاعات خود را وارد فرم زیر نمایید تا زمانی که کتاب موجود شد به شما اطلاع داده شود

نام
ایمیل
موبایل
توضیحات