كاربران محترم و فرهيخته آی كتاب با توجه به عدم برگزاری نمايشگاه بين المللي كتاب به دليل شيوع بيماری كوويد 19 و استقبال شما عزیزان كد 139902 با تخفيف شش درصد ( اضافي بر تخفيفات اعمال شده در سايت ) تا پايان تیرماه تقدیم می گردد. لطفا جهت استفاده ، کد فوق را در بخش مربوطه وارد و سپس کلید اعمال کوپن را کلیک نمایید .
با خود یکی شو

با خود یکی شو

نویسنده: باگوان شری راجنیش - اوشو
مترجم: مجید پزشکی
ناشر: هودین
زبان کتاب: فارسی
تعداد صفحه: 109
اندازه کتاب: رقعی - سال انتشار: 1385 - دوره چاپ:

 

مروری بر کتاب

مجموعه کتابهای مراقبه اشو

«بار سنتهای تاریخ گذشته و تشویش‌های زندگی نوین به قدری بر دوش انسان امروزی سنگینی می‌کند که او پیش از اینکه به حالت آرامش و بی‌ذهنی مراقبه دست یابد، مجبور است به یک پاکسازی گسترده تن دهد.»

ايمان در مكتب عرفاني اشو، همان رابطه ميان استاد و شاگرد است. يعني وظیفه شاگرد فقط اطاعت است و بس؛ در اين عرصه شاگرد هيچ اختياري از خود ندارد و كار استاد هم فرمان دادن است و بس. اما در اديان ابراهيمي ايمان يك باور است، يك حقيقت است، حقيقتي نوراني از مبداء هستي كه در دل سالك مي نشيند و او را پر از نور مي كند؛ نوري كه در درون دل است و هميشه روشن و روشن كننده دل هاي تاريك ديگر. در كتاب «راز بزرگ ص۵۸»كه از دستورات و موكدات اشو به شمار مي آيد، چنين آمده است: ذهن براي ايمان مزاحم است. ذهن انسان ضد ايمان است.

درگذشته ، کج فهمی های زیادی در مورد عبادت صورت گرفته است . عبادت به تابعی از باور به خدا تبدیل شده است .از این رو، کسانی که به خدا باور ندارند نمی توانند عبادت کنند . میلیون ها نفر از عبادت محروم شده اند .عبادت را باید از سیطره ی باور به خدا رها ساخت . در حقیقت ، نخست عبادت برمی خیزد سپس خدا از پی می آید .

نوشتن نظر

لطفا برای ثبت نظر وارد حساب خود شده یا ثبت نام نمایید.

با خود یکی شو

  • ناشر: هودین
  • کد کتاب: 100693- 108/3
  • موجودی: موجود نمی باشد
  • 0ریال

برچسب ها: باگوان شری راجنیش, اوشو, مجید پزشکی, عرفان هندی, مدیتیشن, مراقبه, کتاب با خود یکی شو