منو
سبد خرید

با بالهای بلند آرزو

با بالهای بلند آرزو
درحال حاضر موجود نمی باشد
با بالهای بلند آرزو
  • موجودی: درحال حاضر موجود نمی باشد
  • مدل: 86486 - 102/5
  • وزن: 0.30kg
  • UPC: 38
0 ریال

با بال های بلند آرزو

نویسنده: ولادیمیر کیسلیوف
مترجم: آزیتا نهچیری
ناشر: تندر
زبان کتاب: فارسی
تعداد صفحه: 294
اندازه کتاب: رقعی - سال انتشار: 1361 - دوره چاپ:

کمیاب  - کیفیت : درحد نو

 

مروری بر کتاب

حکایت هایی که از شادی و شکوه کودکی نقل می کنند، ساخته و پرداخته ی بزرگترهاست. تازه برای این دروغ پردازی از کار خود خجالت هم نمی کشند. تنها دوران شاد زندگی هنگامی است که انسان پا به سن بالا گذاشته باشد. از هر بچه ای که بپرسید خواهید دید که دوران شاد کودکی وجود ندارد.

برای مثال کار را در نظر می گیریم. در کشور ما بزرگترها روزی هفت ساعت کار می کنند. بچه هایی که به مدرسه می روند باید شش ساعت در مدرسه درس بخوانند و بعدا اگر مثل من شاگرد خوبی باشند، باید سه ساعت هم تکلیف های مدرسه را در خانه انجام دهند. بنابراین ما بچه ها نه ساعت کار روزانه داریم. درست مثل اینکه از اتباع کشور مستعمره عقب افتاده ای باشیم.

هرگاه در کار بزرگترها مشکلی پیش می آید، برای هم دلسوزی می کنند. در اداره مادرم که کارها به هم ریخت، همه گفتند:"آه، طفلکی یلنا! می دانیم چه بلایی بر سرت آمده. کمکی از دست ما بر نمی آید؟
فکر نمی کنی به مزخصی و استراحت احتیاج داری؟
 و مادرم لب و لوچه اش را آویزان می کرد و نشان می داد که ناراحت است.
ولی وقتی نمره جبر من 9 شد، کسی پیدا نشد که برایم دلسوزی کند. گو اینکه این ماجرا بدترین ماجرای دوران کودکیم نیست. بدترین آنها این است که...ساخته و پرداخته بزرگترهاست .
تازه برای این دروغ پردازی از کار خود خجالت هم نمی کشند .
تنها دوران شاد زندگی هنگامی است که ....

نوشتن نظر

لطفا برای ثبت نظر وارد حساب خود شده یا ثبت نام نمایید.

کتاب مورد نظر در حال حاضر موجود نیست . اطلاعات خود را وارد فرم زیر نمایید تا زمانی که کتاب موجود شد به شما اطلاع داده شود

نام
ایمیل
موبایل
توضیحات