منو
سبد خرید

بانوی لیل

بانوی لیل
موجود
بانوی لیل
  • موجودی: موجود
  • مدل: 63977 - 19/2
  • وزن: 0.30kg
  • SKU: 28472
  • UPC: 15
0 ریال

بانوی لیل

نویسنده: محمد بهارلو
ناشر: افکار
زبان کتاب: فارسی
تعداد صفحه: 302
اندازه کتاب: رقعی - سال انتشار: 1390 - دوره چاپ:

 

مروری بر کتاب

داستان کتاب بانوی لیل با آمدن معلمی جوان به جزیره شروع می‌شود و داستان از زبان این معلم که سال‌ها بعد دوباره به جزیره باز می‌گردد و درصدد تکمیل نوشته‌هایش است، روایت می‌شود.

داستان اصلی این رمان به راز قتل معلم سابق جزیره باز‌می‌گردد وعلاقه معلم جدید به کشف راز قتل او درادامه موجب می‌شود مامور ژاندارمری و مرتب به کسی از اهالی جزیره مشکوک شود و آن ها را بازداشت کند.

بهارلو در معرفی عنوان کتاب خود روی پشت جلد آن نوشته است: لیل بر وزن فبل نام درختی است با ریشه‌های هوایی فراوان و میوه‌هایی مانند فتدق که به آن انجیز خفه‌کننده نیز می‌گویند چرا که اگر به دور درختی بپیچد باعث مرگ آن درخت می‌شود.

بخشی از داستان این کتاب:

«چتر به دست راه افتاد به طرف مضیف ‌و مرا با دختر تنها گذاشت. زبانم آنقدر خشک شده بود که تو دهنم نمی‌گشت. چه می‌توانستم به او بگویم؟ سرش را پایین انداخته بود و با ناخن‌هاش ور می‌رفت..

سر بلند کرد و دیدم سایه تندی روی هلال چوبی بالای پنجره می‌گذرد. فاخته‌ای بی آنکه صدای بال‌هاش را بشنوم، آمد از بالای سرم رد شد رفت نشست روی بلندترین شاخه موزی که پشت سرم بود. پرهاش خاکستری و طوقش سیاه بود. دلش می‌تپید. نگاهش به فاخته بود...»

نوشتن نظر

لطفا برای ثبت نظر وارد حساب خود شده یا ثبت نام نمایید.

کتاب مورد نظر در حال حاضر موجود نیست . اطلاعات خود را وارد فرم زیر نمایید تا زمانی که کتاب موجود شد به شما اطلاع داده شود

نام
ایمیل
موبایل
توضیحات