كاربران محترم و فرهيخته آی كتاب با توجه به عدم برگزاری نمايشگاه بين المللي كتاب به دليل شيوع بيماری كوويد 19 كد 139902 با تخفيف پنج درصد ( اضافي بر تخفيفات اعمال شده در سايت ) تا پايان خرداد ماه جاری تقديم مي گردد.
بافت فرشینه یا شبه فرش

بافت فرشینه یا شبه فرش

نویسنده: اکرم ذاکری - مریم سادات عبدلان
ناشر: بین الملل حافظ
زبان کتاب: فارسی
تعداد صفحه: 68
اندازه کتاب: رحلی - سال انتشار: 1398 - دوره چاپ: 5

 

مروری بر کتاب

یکی از ویژگی های بافت شبه قالی یا تور بافی این است که هر طرحی را که حواسته باشید خیلی راحت می توانید آن را درست کنید.از گل و بوته گرفته تا عکس های کارتونی و بچگانه. در این کتاب عکس های متنوعی از طرحهای شبه قالی موجود است که می‌تواند برای شما منبع الهام و یادگیری باشد. 

می دانید که دوخت ها و بافت های متعددی وجود دارند که هر کدام به گونه ای زیبا و قابل ستایش هستند و جذابیت و جایگاه خاص خود را دارند . اغلب کسانی که با دوخت کوبلن و شماره دوزی آشنایی دارند می دانند که در دوخت کوبلن طرح آماده و کار یک طرف دوخته می شود و در شماره دوزی دوخت از طریق تور مخصوص روی پارچه است . من هم این کار را با الهام گرفتن از شماره دوزی بر روی گونی آورده ام که تقریباً شبیه به این کارهاست با این تفاوت که مدل مستقیماً و با سوزن کوبلن روی گونی دوخته می شود . 

از این دوخت می توانید برای رومیزی ، روتختی ، روی تلویزیون کوسن پشتس آینه های تزیینی سجاده و جانماز باکس های هدیه کیف های فانتزی و ... استفاده کرد . برای این کار از مدل های بافتنی در بوردا مدل های نقاشی و حتی قسمت هایی از نقش قالی می توان استفاده کرد. 

نوشتن نظر

لطفا برای ثبت نظر وارد حساب خود شده یا ثبت نام نمایید.

بافت فرشینه یا شبه فرش

  • 350,000ریال
  • 310,000ریال

برچسب ها: اکرم ذاکری, مریم سادات عبدلان, بافندگی, خیاطی, قالی بافی, هنرهای دستی, کتاب بافت فرشینه یا شبه فرش