كاربران محترم و فرهيخته آی كتاب با توجه به عدم برگزاری نمايشگاه بين المللي كتاب به دليل شيوع بيماری كوويد 19 كد 139902 با تخفيف پنج درصد ( اضافي بر تخفيفات اعمال شده در سايت ) تا پايان خرداد ماه جاری تقديم مي گردد.
باغ ملکوت

باغ ملکوت

نویسنده: مهدی لندرودی
ناشر: سازمان تبلیغات اسلامی
زبان کتاب: فارسی
تعداد صفحه: 256
اندازه کتاب: رقعی - سال انتشار: 1372 - دوره چاپ: 1

کیفیت : در حد نو

 

مروری بر کتاب

کتاب باغ ملکوت، خاطرات اسیر آزاد‌شده ایرانی مهدی لندرودی است که عبدالمجید نجفی به کوشش سید قاسم ناظمی آن را به رشته تحریر درآورده‌اند. موضوع کتاب «جنگ ایران و عراق» است و از مجموعه کتاب‌های خاطرات اسرا می‌باشد.

کتاب شامل دو فصل است. لندرودی در فصل اول خاطرات اعزامش به جبهه را شرح می‌دهد. در آغاز اعزامش به عنوان مسئول تدارکات و انباری واحد امداد جبهه کردستان مشغول به خدمت می‌شود و سپس به اشنویه و بعد به دزفول اعزام می‌شود. لندرودی از افراد گردان ولی‌عصر‌(عج) بوده است. او در جریان عملیات کربلای۵ مجروح و به تهران منتقل می‌شود. هنوز به خوبی بهبود پیدا نکرده است که دوباره عازم جبهه می‌شود.

در فصل دوم به خاطرات اسارت و خاطرات پادگان تکریت می‌پردازد. لندرودی که در عملیات بیت‌المقدس به اسارت دشمن درمی‌آید در این فصل دو آزار و اذیت‌های فرماندهان عراقی سخن می‌گوید. این کتاب نمونه بارز صبر و مقاومت یک انسان را به تصویر می‌کشد.

نوشتن نظر

لطفا برای ثبت نظر وارد حساب خود شده یا ثبت نام نمایید.

باغ ملکوت

  • 160,000ریال
  • 130,000ریال

برچسب ها: مهدی لندرودی, ادبیات دفاع مقدس, دفاع مقدس, کتاب باغ ملکوت