كاربران محترم و فرهيخته آی كتاب با توجه به عدم برگزاری نمايشگاه بين المللي كتاب به دليل شيوع بيماری كوويد 19 و استقبال شما عزیزان كد 139902 با تخفيف شش درصد ( اضافي بر تخفيفات اعمال شده در سايت ) تا پايان تیرماه تقدیم می گردد. لطفا جهت استفاده ، کد فوق را در بخش مربوطه وارد و سپس کلید اعمال کوپن را کلیک نمایید .
بازی پوزیسیونی

بازی پوزیسیونی

نویسنده: مارک دوررتسکی - آرتور یوسوپف
مترجم: فرشاد خویی زاده
ناشر: فرزین
زبان کتاب: فارسی
تعداد صفحه: 320
اندازه کتاب: وزیری - سال انتشار: 1395 - دوره چاپ: 1

 

مروری بر کتاب

مارک دوورتسکی در سطح جهان به عنوان یکی از بزرگترین و مشهورترین مربیان شطرنج روس شناخته شده است. مجموعه آثار او که کتاب حاضر یکی از شاخص ترین آنهاست در روسیه و اروپا ، در صدر آثار کلاسیک آموزش شطرنج در سطح استادی جای دارد و استادان بزرگ بسیاری ، دانش شطرنجی خود را به کمک این آثار بهبود بخشیده اند. بهترین نمونه ، ولادیمیر کرامنیک قهرمان شطرنج جهان است که از دست پروردگان مستقیم این مربی برجسته به شمار می رود و یکی از فصل های این کتاب را نیز به نگارش درآورده است.

از دیگر شاگردان مشهور دوورتسکی می توان به استاد بزرگ آرتور یوسوپف اشاره کرد که در نگارش این کتاب ، حکم دستیار استاد خود را داشته است. در عصر اطلاعات و در رشته ای که دانش و اطلاعات در آن حرف اول را میزند نیاز به کتابی جامع و کارا برای همه شطرنج بازان محسوس است. امید است کتاب حاضر به برآورده شدن این نیاز در جامعه شطرنجبازان ایران کمک کند.

نوشتن نظر

لطفا برای ثبت نظر وارد حساب خود شده یا ثبت نام نمایید.

بازی پوزیسیونی

  • ناشر: فرزین
  • کد کتاب: 41215
  • موجودی: موجود نمی باشد
  • 0ریال

برچسب ها: مارک دوررتسکی, آرتور یوسوپف, فرشاد خویی زاده, ورزش, شطرنج, کتاب بازی پوزیسیونی