منو
سبد خرید

بازی سرنوشت

بازی سرنوشت
درحال حاضر موجود نمی باشد
بازی سرنوشت
  • موجودی: درحال حاضر موجود نمی باشد
  • مدل: 123926 - 101/6
  • وزن: 0.20kg
0 ریال

بازی سرنوشت 

نویسنده: نسرین ثامنی
ناشر: تیسفون
زبان کتاب: فارسی
تعداد صفحه: 170
اندازه کتاب: رقعی - سال انتشار: 1365 - دوره چاپ : 8

کمیاب - کیفیت : درحد نو ؛ لبه جلد کتاب زدگی کوچکی دارد

 

مروری بر کتاب 

اکنون که تصمیم گرفته ام قلم در دست گیرم و برایتان از سرگذشتم بگویم نمی دانم از کجا و چگونه آغاز نمایم ، هدفم از نوشتن این کتاب قصه پردازی نیست بلکه آرزو دارم سرگذشتم درس عبرتی باشد برای تمام کسانی که در مقابل مشکلات و نا ملایمات زندگی سر تعظیم فرود آورده و تسلیم بلا شرط و بلا اراده زندگی گشته اند و پشتشان از نامرادی های زمان خم گشته است .

این کتاب را به دل هایی که نور ایمان به خداوند همیشه روشنگر راهشان بوده و به قلب هایی که فقط با یاد خدا می طپد هدیه می نمایم ، تقدیم به کسانی که راه راستی و درستی را پیشه خود نموده ، تقدیم به مردان راه حق و حقیقت .با اینکه سال های جوانی را پشت سر گذاشته ام اما وقایع روز های تلخ و ملال آور زندگیم را حتی از دوران کودکی به خاطر دارم .

شاید برای اینکه درد ها و رنج ها بیش از خوشی و لذت در جسم و روح انسان اثر می گذارد .سرگذشت من حدیث تلخی است بر صفحات تاریک زمان ، زخمی است عمیق و جانفرسا ، غمی در دل دارم به سنگینی و عظمت یک کوه ، غم در به دری ، غم جانسوز بی کسی و بیخانمانی .

نوشتن نظر

لطفا برای ثبت نظر وارد حساب خود شده یا ثبت نام نمایید.

کتاب مورد نظر در حال حاضر موجود نیست . اطلاعات خود را وارد فرم زیر نمایید تا زمانی که کتاب موجود شد به شما اطلاع داده شود

نام
ایمیل
موبایل
توضیحات