منو
سبد خرید

بازیگران کاخ سبز

بازیگران کاخ سبز
-10 %
بازیگران کاخ سبز
  • موجودی: موجود
  • مدل: 139291 - 79/2
  • وزن: 0.70kg
1,575,000 ریال
1,750,000 ریال

بازیگران کاخ سبز

نویسنده: محمد ابراهیم باستانی پاریزی
ناشر: علم
زبان کتاب: فارسی
تعداد صفحه: 529
اندازه کتاب: رقعی سلفون - سال انتشار: 1399 - دوره چاپ: 3

 

مروری بر کتاب

مصور

کتاب شامل یادداشت‌هایی با موضوعات مختلف است. دو یادداشت کتاب درباره‌ی تربیت، معلمان و مربیان و محیط‌های دانشجویی، به خصوص خوابگاه‌هاست. مدرسه، دانشگاه و ساخت خوابگاه برای دانشجویان از مسائل کلیدی این مقالات است. عنوان کتاب در واقع نام داستانی از اسماعیل حقی به زبان عربی است که نویسنده‌ی کتاب، آن را سال‌ها پیش به فارسی ترجمه کرده است.

یادداشت بعدی کتاب درباره‌ی یکی از قصاید آقای جوانشیر است و در آن از ماجرای تعطیلی یا عدم تعطیلی مجله‌ی آینده به سردبیری ایرج افشار سخن می‌رود.

چهره‌ی امیرکبیر در ادبیات پارسی، عنوان یادداشت بعدی کتاب است که به بررسی چهره‌ی امیر در سه دوره اختصاص دارد؛ نخست روزگار قبل از صدارت، دوم روزگار پس ازقتل امیر تا اواخر عهد ناصرالدین شاه و سوم پس از قتل ناصرالدین شاه.

در یادداشتی دیگر اندیشه‌های میرزاآقاخان کرمانی بررسی می‌شود. باقی حجم کتاب نیز به یادداشت‌هایی در خصوص خوابگاه دانشجویان، وضعیت دانشجویان خارج از کشور و ذکر خاطراتی از دوران دانشجویی مولف اختصاص دارد.

نوشتن نظر

لطفا برای ثبت نظر وارد حساب خود شده یا ثبت نام نمایید.

کتاب مورد نظر در حال حاضر موجود نیست . اطلاعات خود را وارد فرم زیر نمایید تا زمانی که کتاب موجود شد به شما اطلاع داده شود

نام
ایمیل
موبایل
توضیحات