كاربران محترم و فرهيخته آی كتاب با توجه به عدم برگزاری نمايشگاه بين المللي كتاب به دليل شيوع بيماری كوويد 19 كد 139902 با تخفيف پنج درصد ( اضافي بر تخفيفات اعمال شده در سايت ) تا پايان خرداد ماه جاری تقديم مي گردد.
بازگشت بومی

بازگشت بومی

نویسنده: تامس هاردی
مترجم: ابراهیم یونسی
ناشر: فرهنگ نشر نو
زبان کتاب: فارسی
تعداد صفحه: 459
اندازه کتاب: وزیری گالینگور روکشدار - سال انتشار: 1369 - دوره چاپ: 1 

کمیاب  - کیفیت : درحد نو ~ نو
 

مروری بر کتاب 

بعداز ظهرشنبه روزی از ماه نوامبرتیرگی شامگاهی نزدیک می شد و پهنه دشت بازی که به اگدن هیث معروف است به تیرگی می گرایید . برفراز سر، پاره ابرسپیدگونه رقیقی که آسمان را از نظر پوشیده می داشت چون چادری بود که سرتاسر خلنگزار کف پوش آن بود . 
اکنون که آسمان پوشیده از این پرده پریده رنگ و زمین پوشیده از تیره ترین رستنیها بود ، خط برخوردشان در افق به روشنی پیدا بود .

یوستاشیا که در آرزوی عشقی پر شر و شور روزگار میگذراند، معتقد است که رهایی اش از سرزمین افسرده سیمای اگدن هیث تنها و تنها در گرو ازدواج با کلایم یوبرایت است که بعلت ناخرسندی از کارش در پاریس به خانه و کاشانه اش در اگدن هیث بازآمده است و همین خواهش است که وی را با همسرش به مخالفت برمی انگیزد...

بازگشت بومی قوی ترین نوشته هاردی است،نمونه کلاسیک یک ترا‍‍ژدی تمام عیار که زندگی و عشق نافرجام کلایم یوبرایت و یوستاشیا را در پیش چشم می نهد.

نوشتن نظر

لطفا برای ثبت نظر وارد حساب خود شده یا ثبت نام نمایید.

بازگشت بومی

  • ناشر: نشر نو
  • کد کتاب: 70285 - 110/8
  • موجودی: موجود نمی باشد
  • 0ریال

برچسب ها: تامس هاردی, ابراهیم یونسی, داستان های انگلیسی, داستان های کلاسیک, کتاب بازگشت بومی