منو
سبد خرید

بازگشت به قرآن

بازگشت به قرآن
بازگشت به قرآن
  • موجودی: موجود
  • مدل: 105251 - 4/1
  • وزن: 0.20kg
100,000 ریال

بازگشت به قرآن

نویسنده: محمد جوادپور
ناشر: البرز
زبان کتاب: فارسی
تعداد صفحه: 70
اندازه کتاب: رقعی - سال انتشار: 1355 - دوره چاپ: 1

کمیاب - کیفیت : در حد نو ؛ کتاب مهر دارد.

 

مروری بر کتاب

امروز با بیگانگی نسل جدید مسلمان با قرآن و پیشوایانش، مبرم ترین وظیفه مسلمان آگاه را در جایشگاهش به او نشان می دهد، که یعنی قرآن را مطرح کردن و اندیشه های علی را از نهج البلاغه آموختن.زیرا که تنها راه تجدید اسلام از راه بازگشت به قرآن امکان پذیر است و نیز پیامبر فرموده:

فاذا التبست عليكم الفتن كقطع الليل المظلم فعليكم بالقرآن و هو دلیل علی خیر سبیل
یعنی: آنگاه که انواع بلا و شدت مانند پاره های شب تاریک درهم آمیخت و شما را فرو پوشید به قرآن بچسبید و به آن پناه برید که قرآن راهنماست و به بهترین راه دلالت و هدایت می کند.آری راهی که دشمن برای ذلت ما انتخاب کرده است، بهترین راهنمای ما است تا برای عزت خویش انتخاب کنیم..

آقای بهاء الدین خرمشاهی که ویراستار این ترجمه می باشند آن را چنین معرفی می کند:«این ترجمه یکی از روان ترین و خوشخوان ترین ترجمه های عصر جدید است. اما همواره میزان دقت علمی اش و مطابقه اش با نص مقدس قرآن، به اندازه روانی و خوشخوانی اش نیست.»ترجمه ایشان از قرآن سلیس و روان است که بر اساس قواعد نحوی زبان فارسی و به تعبیر مترجم از انتخاب برابر نهاده های فارسی و حداقل کلمات و واژه های دخیل نگارش یافته است.

فهرست 

تحلیلی علمی و اجتماعی از سوره های
محمد 
انفال 
فلق

نوشتن نظر

لطفا برای ثبت نظر وارد حساب خود شده یا ثبت نام نمایید.

کتاب مورد نظر در حال حاضر موجود نیست . اطلاعات خود را وارد فرم زیر نمایید تا زمانی که کتاب موجود شد به شما اطلاع داده شود

نام
ایمیل
موبایل
توضیحات