كاربران محترم و فرهيخته آی كتاب با توجه به عدم برگزاری نمايشگاه بين المللي كتاب به دليل شيوع بيماری كوويد 19 كد 139902 با تخفيف پنج درصد ( اضافي بر تخفيفات اعمال شده در سايت ) تا پايان خرداد ماه جاری تقديم مي گردد.
بازگشت به خوشبختی

بازگشت به خوشبختی

نویسنده: فهیمه رحیمی
ناشر: چکاوک
زبان کتاب: فارسی
تعداد صفحه: 224
اندازه کتاب: رقعی سلفون - سال انتشار: 1373 - دوره چاپ: 6

کیفیت : در حد نو ~ نو


مروری بر کتاب

وقتی به ایستگاه رسیدم از خواب رفتگی پا هم دیگر اثری نبود . پیاده شدم مردم چنان از کنار هم می گذشتند که انگار از چیزی میگریزند .سر کوچه کمی ایستادم و با کنجکاوی به داخل کوچه نگاه کردم برای اطمینان بیشتر آدرسی را که سعید داده بود خواندم کوچه درست بود وارد شدم درب سوم دست پیش بردم وزنگ را فشردم . انتظارم زیاد طول نکشید . خانم جوانی در میان درب ظاهر شد .

ادب و نزاکت را فراموش نمودم سلام سردی کردم و بعد بدون آنکه خورد را معرفی کنم بسته را به طرفش گرفتم و گفتم این بسته مال بهرام خان است لطفا به ایشان بگوئید سعید خیلی تشکرکرد . آن خانم بسته را از دست گرفت و در حالی که لبخند تمسخر آمبزی بر لب داشت گفت : شما سعید آقا هستید ؟

سرم را به زیر انداختم و در حالی که سعی میکردم برخود مسلط باشم گفتم : نخیر سعید برادر من است و من حامل پیام او هستم .متاسفانه نتوانسته بودم لرزش صدایم را مخفی کنم و هنگام گفتن این مطلب صدایم آشکارا می لرزید آن خان چادرش را مرتب کرد و گفت : قصد بدی نداشتم امیدوارم از شوخی من نرنجیده باشید خواهش میکنم بفرمائید تو .صدایش گرم و ملایم بود لهجه داشت حدس زدم که کرد باشد گفتم : نه متشکرم خداحافظی کردم و به سرعت دور شدم ... 

کتاب مذکور یکی از پرخواننده‌ترین کتاب‌های این نویسنده محسوب می‌شود. این نویسنده یکی از پرکارترین نویسندهای ایران در دهه‌ی هفتاد بوده است. آثار او در حیطه‌ی ادبیات عامه‌پسند قرار می‌گیرند. در مورد این نویسنده می‌توان نوشت: « فهیمه رحیمی، نویسنده رمان‌های عامه‌پسند ایرانی بود. وی با داشتن ۷ کتاب در میان ۴۷ کتاب پرفروش پس از انقلاب ۵۷ در ایران، رکورددار آن فهرست بوده‌است. بیان مسائل، ترس‌ها و آرزوهای زنانه، اغراق در احساسات و توجه به مسئله جدایی و پیوستن از ویژگی آثار وی بود.

رحیمی اولین کتاب خود را با عنوان بازگشت به خوشبختی در سال ۱۳۶۹ منتشر کرد. وی ۲۳ عنوان رمان نوشت و منتشر کرد که بسیاری از آن‌ها به صورت متعدد و پی‌درپی به چاپ مجدد رسید. رحیمی هم‌چنین آثاری را برای کودکان نوشته که هیچ‌کدام به چاپ نرسیده است.

نوشتن نظر

لطفا برای ثبت نظر وارد حساب خود شده یا ثبت نام نمایید.

بازگشت به خوشبختی

  • ناشر: چکاوک
  • کد کتاب: 115442 - 95/5
  • موجودی: در انبار
  • 450,000ریال
  • 320,000ریال

برچسب ها: فهیمه رحیمی, داستان های فارسی, داستان های عاشقانه, کتاب بازگشت به خوشبختی