كاربران محترم و فرهيخته آی كتاب با توجه به عدم برگزاری نمايشگاه بين المللي كتاب به دليل شيوع بيماری كوويد 19 و استقبال شما عزیزان كد 139902 با تخفيف شش درصد ( اضافي بر تخفيفات اعمال شده در سايت ) تا پايان تیرماه تقدیم می گردد. لطفا جهت استفاده ، کد فوق را در بخش مربوطه وارد و سپس کلید اعمال کوپن را کلیک نمایید .
بابا لنگ دراز ؛ متن کامل

بابا لنگ دراز

نویسنده: جین وبستر
مترجم: داریوش شاهین
ناشر: زرین
زبان کتاب: فارسی
تعداد صفحه: 238
اندازه کتاب: رقعی - سال انتشار: 1357 - دوره چاپ: 3 

کمیاب - کیفیت : عالی

 

مروری بر کتاب

بابا لنگ دراز ، مشهورترین اثر جین وبستر از همان آغاز با استقبال خوانندگان - به خصوص جوانان - روبه رو شد. بسیاری از وقایع تلخ و شیرین این رمان بر اساس تجربه های نویسنده اش در دبیرستان شبانه روزی و دانشکده شکل گرفته اند. جین وبستر از بستگان مارک تواین بود.

او که داستان نویسی را در دوران دانشجویی آغاز کرد ، درسال آخر دانشکده با دو دوست دانشجو از بیش تر شهرهای اروپا دیدن کرد تا پایان نامه اش را با نام فقر در ایتالیا کامل کند. جین در چهل سالگی ، پس از به دنیا آوردن دخترش ، در اثر تب زایمان درگذشت.

رمان بابا لنگ دراز که در حقیقت ارائه تصویری دقیق و پر احساس از زندگی در یک پرورشگاه و احساسات معصومانه کودکی یتیم است با این که محتوایی رقت انگیز دارد اما به دلیل طنز گیرایی اش ، فاصله خود را تا حدود زیادی با رمان های احساسی حفظ کرده است.

نوشتن نظر

لطفا برای ثبت نظر وارد حساب خود شده یا ثبت نام نمایید.

بابا لنگ دراز ؛ متن کامل

  • ناشر: زرین
  • کد کتاب: 65269 - 17/2
  • موجودی: موجود نمی باشد
  • 0ریال

برچسب ها: جین وبستر, داریوش شاهین, داستان های انگلیسی, داستان های کلاسیک, کتاب بابا لنگ دراز