کاربران گرامی ؛
با توجه به اطلاعیه ستاد مبارزه با کرونا و تعطیلی ناشران ، کتاب هایی که در انبار شرکت موجود می باشد ( کتاب هایی که در کدشان علامت ممیز { / } وجود دارد )، به ترتیب تحویل پست خواهد شد و کتاب هایی که می بایست از انبار ناشران بدستمان برسد پس از شروع فعالیت مجدد ناشران ارسال خواهد شد
شاد و تندرست باشید
این کتاب مجوز دارد

این کتاب مجوز دارد

نویسنده: محمدرضا ستوده
ناشر: مولف
زبان کتاب: فارسی
تعداد صفحه: 326
اندازه کتاب: رقعی - سال انتشار: 1396 - دوره چاپ: 1

 

مروری بر کتاب

سعی کردم چیزهایی بنویسم که بوی اعتراض بدهد تا فکر نکنند ما بی رگیم. اگرچه رگ دارها با امیرکبیر هم داستان شده اند!ترتیبی اتخاذ کردم که لا به لای اعتراض ها کمی بخندید. گاهی بعضی ها را دست انداختم تا دلمان خنک شود و دور هم حال کنیم. بعضی وقتها تلاش کردم به بعضی ها بر بخورد.

این وسط نقد هم کردم. نقد سازنده. منتها از قدیم گفته اند: تا خراب نکنی آباد نمی شود. من خراب کردنش را انجام دادم حالا یکی بیاید بسازد وگرنه قرارگاه سازندگی خاتم می آید و می سازد!

این مجموعه شامل گزیده ای از یادداشت های طنز من در مطبوعات است که در قالب ستون هایی با نام ستون آخر، هذیون، مه شکن، کبریت بی کله و جعبه سیاه؛ بین سال های ۹۰ تا ۹۵ چاپ شده است.

گمان میکنم این اولین کتابی است که یک تهیه کننده دارد و احتمال قریب به یقین من و امیرعباس کاظمی از این نظر اولین در تاریخ نشر ایران هستیم! 

نوشتن نظر

لطفا برای ثبت نظر وارد حساب خود شده یا ثبت نام نمایید.

این کتاب مجوز دارد

  • کد کتاب: 76654 - 89/3
  • موجودی: در انبار
  • 200,000ریال

برچسب ها: محمدرضا ستوده, طنز, داستان های طنز, طنر مطبوعاتی, طنز سیاسی, طنز اجتماعی, کتاب این کتاب مجوز دارد