این مورد را مذاکره کنید

این موارد را مداکره کنید

نویسنده: هرب کوهن
مترجم: محمدابراهیم گوهریان - مهین خالصی
ناشر: نسل نواندیش
زبان کتاب: فارسی
تعداد صفحه: 360
اندازه کتاب: رقعی - سال انتشار: 1396 - دوره چاپ: 1

 

مروری بر کتاب 

مدل مذاکره هرب کوهن از جمله مدل های پروژه ی هاروارد می باشد، به نوعی او فرزند تکامل یافته مدل اولیه راجر فیشر و ویلیام یوری است. همچنین بخش های را نیز از مدل واکر و هریس به ارث می برد و در نهایت با استفاده از علم استراتژی و تغییر ماهیت ژنتیکی آنها و اضافه کردن مذاکره به ژن های استراتژی کامل می گردد.

هرب کوهن مشاور شرکت های بزرگ و دولتی در خصوص مذاکره استراتژی، معاملات تجاری و مدیریت بحران و نویسنده پرفروش نیویورک تایمز است. کوهن متولد ایالات متحده می باشد. مدرک کارشناسی او علوم سیاسی از دانشگاه نیویورک است. همچنین دکترای او حقوق است.

در سال 1963 در حالیکه او به عنوان یک تعدیل کننده دعاوی مشغول به کار بود، اولین تجربه رسمی خود را در خصوص تدریس مذاکره برای وکلای مدافع انجام می دهد.

کوهن از جمله افرادی است که بصورت مهمان در پروژه مذاکره هاروارد حضور دارد. او را بیشتر به عنوان مدرس استراتژی های مذاکراتی می شناسند. 
کتاب او با عنوان می توان در مورد همه چیز مذاکره کرد، در سال 1982  دو سال پس از راه اندازی پرژه هاروارد توسط راجر فیشر به کتاب پرفروش در لیست نیویورک تایمز تبدیل گشت.

مدل کوهن دارای پنج مرحله است، که عبارتند از :

1-    تدارک و برنامه ریزی
2-    تنظیم تاکتیک مذاکره
3-    توضیح و توجیه
4-    بحث و ارائه راه حل
5-    تنظیم توافق نامه...

نوشتن نظر

لطفا برای ثبت نظر وارد حساب خود شده یا ثبت نام نمایید.

این مورد را مذاکره کنید

  • 279,000ریال
  • 250,000ریال

برچسب ها: هرب کوهن, محمدابراهیم گوهریان, مهین خالصی, مذاکره, مدیریت اقتصادی, مدیریت بحران, مدیریت سازمان, کتاب این مورد را مذاکره کنید