دسته بندی کتاب ها
سبد خرید شما

این مسائل برای همه جوانان مطرح است

این مسائل برای همه جوانان مطرح است 

نویسنده: ناصر مکارم شیرازی
ناشر: نسل جوان
زبان کتاب: فارسی
تعداد صفحه: 112
اندازه کتاب: جیبی - سال انتشار: 1351 - دوره چاپ: 1

کمیاب  - کیفیت : درحد نو 

 

مروری بر کتاب 

بی تردید ارتقای معارف اسلامی در جامعۀ، در گرو ارائۀ مجموعه کامل از دروس اعتقادی   به عنوان نسخه نهایی برای غالب مردم امکان پذیر است. مجموعه ای که در بردارنده تمام مایحتاج کسانی است که به دنبال اقناع و اغنای ذهن خود بوده و به چینش اعتقادات صحیح برای خویشتن اهتمام می ورزند.

مولف در این اثر، اصول عقائد اسلامی (خداشناسی، عدل ‌الهی، پیامبرشناسی، امام ‌شناسی و معادشناسی) را تشریح و درباره هرکدام از آنها ده درس را ارائه می‌کند که در انتهای هر درس، چند سوال مطرح می‌شود تا خواننده با پاسخ به آن بتواند خودآزمایی کند و خویش را محک بزند که چه مقدار توانسته مطالب کتاب را دریابد.

 گفتنی است بخش های مختلف این مجموعه فاخر ، با دقت و ابتکار خاصی تهیه شده است و رویکرد دقیق و علمی و در عین حال روان مولف به جاذبه های این کتاب افزوده است. با توجه به اوصافی که برای این مجموعه شمرده شد، می توان گفت که این کتاب از جمله  بهترین ها برای آغاز مطالعه جوانان و اهل معرفت اعتقادی در هر شغل و جایگاه اجتماعی و در هر مقطع سنی است.

نوشتن نظر

لطفا برای ثبت نظر وارد حساب خود شده یا ثبت نام نمایید.

کتاب مورد نظر در حال حاضر موجود نیست . اطلاعات خود را وارد فرم زیر نمایید تا زمانی که کتاب موجود شد به شما اطلاع داده شود

نام
ایمیل
موبایل
توضیحات