دسته بندی کتاب ها
سبد خرید شما

این مردم نازنین

این مردم نازنین

نویسنده: رضا کیانیان
ناشر: مشکی
زبان کتاب: فارسی
تعداد صفحه: 168
اندازه کتاب: رقعی - سال انتشار: 1388 - دوره چاپ: 5 ~ 3

 

مروری بر کتاب

قصه های رضا کیانیان با مردم

شهرت،تنهایی را می دزدد.همه جا نگاه ات میکنند.همه جا با تو هستند.زیر ذره بینی هستی.فقط در خانه میشود تنها بود.اگر تلفن های علاقه مندان بگذارند!در خانه هم باید همیشه پرده ها کشیده باشد.همسایه ی علاقه مند هم زیاد است.من هم مثل هر آدم دیگری تنهایی میخواهم من هم به تنهایی نیاز دارم.

بازیگیر در هر شکل اش تنهایی ندارد.بازیگر،پشت صحنه و روی صحنه همیشه با عده ای دم خور است،تنها نیست.. من در خیلی قلب ها،خانه ای دارم.هیچ وقت آواره نمیشوم.بی سرپناه نمی مانم.این همه ثلب،این همه خون.این همه تپش،این همه عاشق،این همه تنهایی و این همه مردم.این مردم نازنین.

«این مردم نازنین» شامل حدود صد خاطره از رضا کیانیان است، روایاتی از اتفاقات جالبی که در مواجههٔ مردم با این سوپراستار محبوب سینما رخ داده‌است. و اصل جذابیت کتاب هم هم‌این‌جاست! درواقع، می‌توان گفت مهم‌ترین گیرایی کتاب، لذت فضولی و سرک‌کشیدن در زندگی یک آدم مشهور است؛ آن هم آدم مشهوری به نام رضا کیانیان که یکی از مطرح‌ترین، خبره‌ترین، و محبوب‌ترین هنرپیشه‌های مرد بعد از انقلاب است.

با خواندن «این مردم نازنین» می‌توانیم تاحدودی از طعم شهرت باخبر شویم و شیرینی‌ها و تلخی‌های آن را به‌تر بشناسیم. می‌توانیم بفهمیم افراد معروف چه حسی دارند وقتی در کوچه و خیابان از آن‌ها تقاضای امضادادن یا عکس گرفتن می‌کنند، چه‌طور خرید می‌کنند، در سفرهای‌شان با چه معذورات و چه شانس‌هایی مواجه‌اند و به‌طور کلی، وقتی از نقش‌شان خارج می‌شوند و پا به جامعهٔ واقعی می‌گذارند، چه اتفاقاتی برای‌شان رخ می‌دهد.

نوشتن نظر

لطفا برای ثبت نظر وارد حساب خود شده یا ثبت نام نمایید.

کتاب مورد نظر در حال حاضر موجود نیست . اطلاعات خود را وارد فرم زیر نمایید تا زمانی که کتاب موجود شد به شما اطلاع داده شود

نام
ایمیل
موبایل
توضیحات