دسته بندی کتاب ها
سبد خرید شما

ایستایی 1

ایستایی

نویسنده: علی اکبر حیدری - محمد فرخ زاد
ناشر: فاطمی
زبان کتاب: فارسی
تعداد صفحه: 100
اندازه کتاب: خشتی - سال انتشار: 1392 - دوره چاپ: 1

کیفیت : نو ؛ جلد رویی کمی زدگی و خاک گرفتگی دارد

 

مروری بر کتاب

مصور

درس ایستایی یکی از دروس فنی رشته‌های ساختمان معماری است ولی در دانشکده معماری معمولا توسط مهندسان عمران و غیر معماران آموزش داده می‌شود. مباحث فنی ایستایی در این اثر به زبان ساده‌ای که دانشجویان معماری بهتر بتوانند آن را درک کنند، نوشته شده و تصاویر زیادی برای گویایی مطالب مورد استفاده قرار گرفته اند.

برای تالیف اثر و بیان روشن‌تر از منابع متنوعی استفاده شده است. کتاب «ایستایی» حاصل پنج سال آموزش درس‌های فنی ساختمان به دانشجویان معماری و شهرسازی در دانشکده هنر است. کتاب به طور خلاصه آشنایی با سیستم سازه ساختمان را تشریح می‌کند : همه ساختمان‌ها مثل اسکلت بدن انسان، سازه‌ای دارند که آنها را سر پا نگه می‌دارد.

شیوه طراحی و انتخاب اجزای سازه و نوع عکس‌العمل اجزای سازه در برابر نیروهایی که در محیط اطراف به ساختمان وارد می‌شوند از موارد مهمی اند که در کتاب بازگو شده اند. این کتاب براساس برنامه درسی گروه آموزشی کاردانی معماری نوشته شده و همه مباحث کتاب جامع است و حتی می‌تواند واحدهای درسی «استاتیک»، «مقاومت مصالح»، «سازه‌های فلزی»، «سازه‌های بتنی» و «ساختمان» را در دوره کارشناسی معماری تامین کند.

نوشتن نظر

لطفا برای ثبت نظر وارد حساب خود شده یا ثبت نام نمایید.
برچسب ها: کتاب ایستایی 1

کتاب مورد نظر در حال حاضر موجود نیست . اطلاعات خود را وارد فرم زیر نمایید تا زمانی که کتاب موجود شد به شما اطلاع داده شود

نام
ایمیل
موبایل
توضیحات