كاربران محترم و فرهيخته آی كتاب با توجه به عدم برگزاری نمايشگاه بين المللي كتاب به دليل شيوع بيماری كوويد 19 كد 139902 با تخفيف پنج درصد ( اضافي بر تخفيفات اعمال شده در سايت ) تا پايان خرداد ماه جاری تقديم مي گردد.
ایستایی 1

ایستایی

نویسنده: علی اکبر حیدری - محمد فرخ زاد
ناشر: فاطمی
زبان کتاب: فارسی
تعداد صفحه: 100
اندازه کتاب: خشتی - سال انتشار: 1392 - دوره چاپ: 1

 

مروری بر کتاب

درس ایستایی یکی از دروس فنی رشته‌های ساختمان معماری است ولی در دانشکده معماری معمولا توسط مهندسان عمران و غیر معماران آموزش داده می‌شود. مباحث فنی ایستایی در این اثر به زبان ساده‌ای که دانشجویان معماری بهتر بتوانند آن را درک کنند، نوشته شده و تصاویر زیادی برای گویایی مطالب مورد استفاده قرار گرفته اند.

برای تالیف اثر و بیان روشن‌تر از منابع متنوعی استفاده شده است. کتاب «ایستایی» حاصل پنج سال آموزش درس‌های فنی ساختمان به دانشجویان معماری و شهرسازی در دانشکده هنر است. کتاب به طور خلاصه آشنایی با سیستم سازه ساختمان را تشریح می‌کند : همه ساختمان‌ها مثل اسکلت بدن انسان، سازه‌ای دارند که آنها را سر پا نگه می‌دارد.

شیوه طراحی و انتخاب اجزای سازه و نوع عکس‌العمل اجزای سازه در برابر نیروهایی که در محیط اطراف به ساختمان وارد می‌شوند از موارد مهمی اند که در کتاب بازگو شده اند. این کتاب براساس برنامه درسی گروه آموزشی کاردانی معماری نوشته شده و همه مباحث کتاب جامع است و حتی می‌تواند واحدهای درسی «استاتیک»، «مقاومت مصالح»، «سازه‌های فلزی»، «سازه‌های بتنی» و «ساختمان» را در دوره کارشناسی معماری تامین کند.

نوشتن نظر

لطفا برای ثبت نظر وارد حساب خود شده یا ثبت نام نمایید.

ایستایی 1

  • ناشر: فاطمی
  • کد کتاب: 110288
  • موجودی: موجود نمی باشد
  • 0ریال

برچسب ها: علی اکبر حیدری, محمد فرخ زاد, معماری, طراحی, کتاب ایستایی