منو
سبد خرید

ایران جلوه های چهار فصل

ایران جلوه های چهار فصل
ایران جلوه های چهار فصل
ایران جلوه های چهار فصل
-9 %
ایران جلوه های چهار فصل
ایران جلوه های چهار فصل
ایران جلوه های چهار فصل
ایران جلوه های چهار فصل
  • موجودی: موجود
  • مدل: 125070 - 106/7
  • وزن: 3.50kg
3,000,000 ریال
3,300,000 ریال

ایران جلوه های چهار فصل

نویسنده: مهدی افشار
مترجم : ماناواز الکساندریان
عکاس: جمعی از عکاسان ایران
ناشر: میردشتی
زبان کتاب: فارسی- انگلیسی
تعداد صفحه: 280
اندازه کتاب: رحلی سلفون ؛ همراه با قاب - سال انتشار: 1393 _ 1389 - دوره چاپ: 5 _ 1

 

مروری بر کتاب

مصور - گلاسه - رنگی

ایران سرزمینی منحصر بفرد و چهار فصل با جاذبه هایی بکر و دیدنی کتاب جلوه های چهار فصل ایران با انتخاب عکس هایی از عکاسان برجسته جاذبه های ایران را در چهار فصل با عکس هایی متفاوت به نمایش می گذارد.

...آب، اين جاری حيات بخش كه همگان زندگی را در آن می جويند، همان جريانی كه ايستايی را برنمی تابد و تباهی را در ماندگاری و بي تحركی می داند؛ تنها در نمود آبشار و رودبار و تالاب و دريا ظهور نمی كند، بلكه در لايه های زيرزمين چون گنجينه ای ناآرام و پويا جاری است و گاه در دامنه كوهساری يا بلندای مرغزاری از ميان شكاف زمين چون چشمه ساری سر بر می آورد و يا به كوششی بی مانند و انديشه ای شفاف از اعماق زمين بيرون كشيده می شود تا زمين های تفتيده و تاول زده را طراوتی بخشد و سبزينگی را جايگزين خشکيدگی و حيات را جايگزين ممات گرداند...

 سرزمین ایران را می‌توان سرزمین اقالیم هفت رنگ خواند، سرزمینی نشسته در ساحل بزرگ‌ترین دریاچه جهان و توانمند در دسترسی به آب نیلگون اقیانوس‌ها، دارای کویرها‌یی بی‌‌مانند، کوهستان‌هایی که در زمستان از برف پوشیده و در تابستان طعم میوه‌های تابستانی آن زبانزد خاص و عام  است.

ایران چهار فصل دارد که یا لطف طبیعت است یا مهر تاریخ یا خردآریایی‌‌ها؛ در کتاب ایران جلوه‌های چهار فصل عکاسان سعی بر ثبت زیبایی‌های مناظر طبیعی ای مانند رودخانه‌ها، کوهستان ها، آبشارها و کویرهای ایران در چهار فصل سال، دارند که هر طبیعت دوست و گردشگری مشتاق می‌شود تا این مناطق را از نزدیک ببیند. تصاویر بسیار زیبا در کتاب ایران جلوه‌های چهار فصل، نگاه هر بیننده را به خود جلب کرده و دنیایی خارج از تصویر برای بینندگان به وجود خواهد آورد.

در هر گوشه این سرزمین جاودان، طبیعتی بکر نهفته است که تاکنون برای ما شناخته نشده است و همیشه به دنبال راهی بودیم برای دیدن و شناختن این مناطق که در این کتاب به این هدف می رسیم.

کتاب ایران جلوه‌های چهار فصل، نگاه جمعی از عکاسان است که با عکس‌‌های گوناگون از طبیعت همیشه سرسبز و ماندگار ایران دنیای جدیدی را پیش روی ما قرار خواهد داد.

نوشتن نظر

لطفا برای ثبت نظر وارد حساب خود شده یا ثبت نام نمایید.

کتاب مورد نظر در حال حاضر موجود نیست . اطلاعات خود را وارد فرم زیر نمایید تا زمانی که کتاب موجود شد به شما اطلاع داده شود

نام
ایمیل
موبایل
توضیحات