كاربران محترم و فرهيخته آی كتاب با توجه به عدم برگزاری نمايشگاه بين المللي كتاب به دليل شيوع بيماری كوويد 19 و استقبال شما عزیزان كد 139902 با تخفيف شش درصد ( اضافي بر تخفيفات اعمال شده در سايت ) تا پايان تیرماه تقدیم می گردد. لطفا جهت استفاده ، کد فوق را در بخش مربوطه وارد و سپس کلید اعمال کوپن را کلیک نمایید .
ایران از نظر خاورشناسان

ایران از نظر خاورشناسان

نویسنده: صادق رضازاده شفق
ناشر: اقبال
زبان کتاب: فارسی
تعداد صفحه: 422
اندازه کتاب: رقعی گالینگور - سال انتشار: 1335 - دوره چاپ: 1

کمیاب - کیفیت : عالی ~ درحد نو 

 

مروری بر کتاب 

کتاب حاضر اهتمامی است برای نقل تحقیقات یا عقاید جمعی از دانشمندان عالم غرب نسبت به وطن ما ایران که امید است مطالب آن در نظر هم میهنان محترم سودمند نماید و مقبول آید. در این کتاب از تالیفات شانزده تن از خاورشناسان مغرب زمین که اکثر آنان آمریکایی و بعضی آلمانی الاصل هستند استفاده شده و نخبه ای از مطالب و فصول آنها به رسم ترجمه آزاد نقل گشته است.

کتاب حاضر که به پنج بخش کلی ( تاریخ و تمدن / دین و آئین / هنرهای زیبا / اجتماع .اقتصاد و سیاست) تقسیم می شود، حاوی نظرات و دیدگاه های خاورشناسان اروپایی و آمریکایی در مورد کشور ایران و مردم آن در هر کدام از موارد فوق است .

فهرست

فصل اول تاریخ و تمدن ایران
فصل دوم  دین و آیین در ایران باستان
فصل سوم تاریخ هنر در ایران
فصل چهارم روانشناسی و جامعه شناسی ایرانیان
فصل پنجم اقتصاد و سیاست در ایران

 

 

 

نوشتن نظر

لطفا برای ثبت نظر وارد حساب خود شده یا ثبت نام نمایید.

ایران از نظر خاورشناسان

  • ناشر: اقبال
  • کد کتاب: 107226 - 105/6
  • موجودی: در انبار
  • 1,200,000ریال

برچسب ها: صادق رضازاده شفق, تاریخ ایران, تاریخ تمدن ایران, تاریخ ایران باستان, جغرافیای تاریخی ایران, کتاب های نایاب, کتاب ایران از نظر خاورشناسان