منو
سبد خرید

ایران از زرتشت تا قیام های ایرانی

ایران از زرتشت تا قیام های ایرانی
درحال حاضر موجود نمی باشد
ایران از زرتشت تا قیام های ایرانی
  • موجودی: درحال حاضر موجود نمی باشد
  • مدل: 70889 - 101/3
  • وزن: 0.33kg
  • UPC: 20
0 ریال

ایران از زرتشت تا قیام های ایرانی

نویسنده: رضا اصفهانی
ناشر: الهام
زبان کتاب: فارسی
تعداد صفحه: 334
اندازه کتاب: وزیری - سال انتشار: 1366 - دوره چاپ:

 کیفیت : درحد نو

 

مروری بر کتاب

ایران در جنوب باختری آسیا، در باختر فلات ایران و در خاورمیانه قرار گرفته و همانند پل میان آسیای مرکزی و آسیای باختری و هم‌چنین پل استراتژیک خاور و باختر است. تاریخ و فرهنگ چندین‌هزارساله، آثار خیره‌کننده‌ای در همه‌جای ایران از خود برجای نهاده است. ایران با دارا بودن مجموعه‌هایی از پدیده‌های طبیعی و کهن‌ترین تمدن‌های دنیا، جاذبه‌های باستانی، تاریخی و مکان‌های مذهبی و فرهنگی، جایگاه مناسب جغرافیایی و موارد بسیار دیگر، توانمندی‌های بسیاری را برای جذب جهانگرد دارد.

ایران، طبیعتی چهارفصل دارد که می‌توان آن را به عنوان یکی از شگفتی‌های اقلیمی جهان دانست و افزون بر آن، قرار گرفتن ایران در مسیر جاده‌ی ابریشم نیز، یکی از توانمندی‌های مهم کشور است و به همین دلیل بازدیدکنندگان از ایران، نام "ایران، جهانی در یک مرز" بر آن نهاده‌اند.

بنابراین شناخت علمی ایران از نظر جغرافیایی، تاریخی، فرهنگی و... لازم است.کتاب حاضر در این راستا نگاشته شده و علاوه بر معرفی ایران، مطالبی را در زمینه‌ی برخی ویژگی‌های ایرانیان در عرصه‌ی زبان، خط، دین، آداب و رسوم، هنرهای دستی و... دربردارد.

نوشتن نظر

لطفا برای ثبت نظر وارد حساب خود شده یا ثبت نام نمایید.

کتاب مورد نظر در حال حاضر موجود نیست . اطلاعات خود را وارد فرم زیر نمایید تا زمانی که کتاب موجود شد به شما اطلاع داده شود

نام
ایمیل
موبایل
توضیحات