كاربران محترم و فرهيخته آی كتاب با توجه به عدم برگزاری نمايشگاه بين المللي كتاب به دليل شيوع بيماری كوويد 19 و استقبال شما عزیزان كد 139902 با تخفيف شش درصد ( اضافي بر تخفيفات اعمال شده در سايت ) تا پايان تیرماه تقدیم می گردد. لطفا جهت استفاده ، کد فوق را در بخش مربوطه وارد و سپس کلید اعمال کوپن را کلیک نمایید .
اگزیستانسیالیسم فلسفه عصیان و شورش

اگزیستانسیالیسم فلسفه عصیان و شورش

نویسنده: محمدرضا غیاثی کرمانی
ناشر: مولف
زبان کتاب: فارسی
تعداد صفحه: 96
اندازه کتاب: رقعی - سال انتشار: 1375 - دوره چاپ: 1

 

کمیاب یا دست دوم - کیفیت : در حد نو

 

مروری بر کتاب

بررسی ویژگی‏های مکتب فلسفی اگزیستانسیالیسم است که در جهان غرب طرفداران بسیاری دارد. نویسنده ضمن معرفی اجمالی مکتب فکری اگزیستانسیالیسم و مؤلفه‏های مهم این فلسفه فکری, مهم‎ترین فلاسفه غربی که دارای مشرب اگزیستانسیالیستی هستند را معرفی می‎کند و سپس به نقد و ارزیابی آموزه‏های مهم این فلسفه می‎پردازد. نگارنده به جایگاه عقل در مکتب اگزیستانسیالیسم اشاره می‎کند و نفی و توجیه ارزش‏های اخلاقی و انسانی را در این مکتب به نقد می‏کشد.
نویسنده این تفکر اگزیستانسیالیست‏ها را که مدعی هستند تمامی انسان‏های متدین یا برای کسب لذت جسمانی و یا برای کسب ثروت و شهرت از یک دین پیروی می‏کنند را رد کرده و دلایل گرایش انسان‎ها به دین را فطری بودن آن و ایمان آنها به ارزش‏های اخلاقی و انسانی ارزیابی می‏کند.

نوشتن نظر

لطفا برای ثبت نظر وارد حساب خود شده یا ثبت نام نمایید.

اگزیستانسیالیسم فلسفه عصیان و شورش

  • ناشر: مولف
  • کد کتاب: 49712 - 74/2
  • موجودی: موجود نمی باشد
  • 0ریال

برچسب ها: محمدرضا غیاثی کرمانی, فلسفه اروپا, کتاب اگزیستانسیالیسم فلسفه عصیان و شورش