كاربران محترم و فرهيخته آی كتاب با توجه به عدم برگزاری نمايشگاه بين المللي كتاب به دليل شيوع بيماری كوويد 19 و استقبال شما عزیزان كد 139902 با تخفيف شش درصد ( اضافي بر تخفيفات اعمال شده در سايت ) تا پايان تیرماه تقدیم می گردد. لطفا جهت استفاده ، کد فوق را در بخش مربوطه وارد و سپس کلید اعمال کوپن را کلیک نمایید .
اک - ویدیا ؛ دانش باستانی پیامبری

اک - ویدیا

نویسنده: پال توئیچل
مترجم: هوشنگ اهر پور
ناشر: دنیای کتاب
زبان کتاب: فارسی
تعداد صفحه: 296
اندازه کتاب: رقعی - سال انتشار: 1374 - دوره چاپ: 1

کیفیت : نو ؛ نوشته تقدیمی دارد

 

مروری بر کتاب 

دانش باستانی پیامبری

دروه های حیات آدمیان و ملتها و ستارگان

کلمه‌ی اک، در زبان سانسکریت به معنای حق است. خبرگان علم باستا نشناسی و زبانشناسی متفق القول تایید میکنند که این زبان،مادر همه ی زبانهای دنیاست. نخستین انشعابات این زبان را در دو رشته‌ی زبانهای امروزی یعنی هند آسیایی و هند اروپایی را میسازد. زبان فارسی نیز اختلاطی است از زبان سامی هند-آسیایی. و تشابه تلفظ دو کلمه‌ی اک و حق خود نشانگر نزدیکی ماخذ این دو کلمه در دو زبان میباشد. کلمه‌ی ویدیا، عموما به معنای علم به کار میرود. ولیکن در ترکیب دو واژه ی فوق، اک - ویدیا، هرگز به معنای علم حق گرفته نمیشود. این واژه خود سه تعریف مشخص دارد... 

معنای اول آن مقوله ای است که به مطالعه و توضیح کاربرد اعداد-سمبل های عددی-سمبل های تصویری-رنگها-دوره ها و ...می پردازد.

معنای دوم این کلمه در ارتباط با دوره های زمانی است.ضمن توضیح درباره شاخص های دوره های زمانی در "اک-ویدیا" شیوه هایی مورد بررسی قرار گرفته اند که امکان سفر در بعد زمان را میسر میسازند.

بارزترین مثال های تاریخی به کار رفته در این مقوله پیامبران میباشند که با بهره وری از این قابلیت در خویش پیامهایی را از ماوراء ابعاد زمان و مکان فیزیکی به این جهان آوردند.

در توضیح معنای سوم این واژه تجربه انعکاس یا فرافکنی ارکان هوشیاری فرد به ابعاد خارج از زمان حاضر در این طبقه مورد نظر می باشد.بیشتر افراد دارای چنین تجربیاتی در عالم رویا و درهنگام مراقبه هستند ولیکن از روی نا آشنایی توجه چندانی به آن مبذول نمیدارند.

 

نوشتن نظر

لطفا برای ثبت نظر وارد حساب خود شده یا ثبت نام نمایید.

اک - ویدیا ؛ دانش باستانی پیامبری

  • ناشر: دنیای کتاب
  • کد کتاب: 98939 - 113/4
  • موجودی: موجود نمی باشد
  • 0ریال

برچسب ها: پال توئیچل, هوشنگ اهر پور, فراروانشناسی, پیشگویی, عرفان اکنکار, سفر روح, زندگی پس از مرگ, عرفان هندی, اک ویدیا, مدیتیشن, اکنکار, کتاب اک - ویدیا ؛ دانش باستانی پیامبری