اکنکار ؛ کلید جهانهای اسرار

اکنکار کلید جهانهای اسرار

نویسنده: پال توئیچل
مترجم: هوشنگ اهر پور
ناشر: دنیای کتاب
زبان کتاب: فارسی
تعداد صفحه: 341
اندازه کتاب: رقعی - سال انتشار: 1376 - دوره چاپ: 2 

کمیاب  - کیفیت : عالی


مروری بر کتاب 

راه نهان بسوی خدا را از طریق سفر روح فرا گیرید

مقصود اصلی از سفر روح یافتن اقلیم بهشتی خداست. سفر روح کلید اصلی برای گشودن اسرار جهان معنوی است. این ، وسیله‌ای است برای رسیدن به اقلیم روح که به عنوان سرزمین بهشت شناخته شده است. جایی که خدا سرچشمه خود را در مرکز تمامی هستی‌ها تأسیس کرده است. جدای از این حقیقت، ما مقصودی دیگر برای اکنکار در جهانی که در آن زندگی می‌کنیم می‌یابیم و آن حل مسائل زندگی‌مان از طریق سفر روح است

همگی برای سفر به جهان های اثیری، ذهنی و روح آماده شوید. پرواز هم اکنون آغاز می شود. خوش آمدید!جهان های آسمانی فراسوی دید آدمیان قرار دارند. ولیکن همانقدر واقعی هستند که زمینی که بر آن قدم بر میداریم.سفینه های فضائی قرن بیستم آدمی را به سوی مرزهای شگفت انگیز فضا پرتاب کرده اند. اما تکلیف کیهان های درون چیست؟ متاسفانه این اقالیم همچنان چون سیاه چاله ای در پس پرده راز و ابهام باقی مانده اند.

سرعت های برق آسای امروز فرصت زیادی برای این سوال باقی نمی گذارند: من در این دنیا چه می کنم؟ جستجوی ما برای عشق، حکمت، و آزادی تا بدینجا بیشتر راه بیهودگی پیموده است. آنگاه چشممان به واژه افسونگر سفر روح می افتد! آیا شهامت این امیدواری را داریم؟

آزادی، کمال، خردمندی، آگاهی، امنیت، رهایی از قانون علیت، تناسخ و ... همه و همه کلماتی است که درعرفان اکنکار به فراوانی از آن یاد می‌شود. در میان بسیاری از سر فصل‌های کتب اکنکار با مطالبی همچون «کاربرد اکنکار در حل مشکلات زندگی» مواجه می‌شویم. در این مکتب مهم‌ترین و شاید تنها‌ترین روش برای حل مشکلات زندگی، فراگیری و تمرین عملی‌ای نیست جز «سفر روح».

تمامی نوع بشر به دو گروه تقسیم می‌شوند. مانوموخ‌ها و گوروموخ‌ها . معنای این دو کلمه یکی مانوموخ یعنی کسی است که از اوامر ذهنش پیروی می‌کند و دیگری گوروموخ به معنای شخصی است که از ماهانتا، استاد حق در قید حیات (مکتب اکنکار) تبعیت می‌کند.

مانوموخ‌ها تابع ذهن هستند و هوس‌های او را اطاعت و به میلش حرکت می‌کنند. چنین شخصی برده ذهن و نفسانیت آن است و لیکن شخصی که همواره روی به استاد حق دارد انسانی آزاده است ... استاد حق راه را به او نشان می‌دهد و هیچکس تا به حال نتوانسته که آن را بدون کمک وی و به تنهایی بیابد. سفر روح و به کار گرفتن روشی که اک نام دارد (سفر روح) گریز ناپذیر است.

نوشتن نظر

لطفا برای ثبت نظر وارد حساب خود شده یا ثبت نام نمایید.

اکنکار ؛ کلید جهانهای اسرار

  • ناشر: دنیای کتاب
  • کد کتاب: 51893 - 77/3
  • موجودی: موجود نمی باشد
  • 0ریال

برچسب ها: پال توئیچل, هوشنگ اهر پور, اکنکار, سفر روح, تناسخ, عرفان غرب, فرا روانشناسی, کتاب اکنکار کلید جهانهای اسرار