کتاب اژدهای سرخ فروشگاه اینترنتی آی کتاب :  iketab کتاب رمان انتشارات دایره

اژدهای سرخ

نویسنده: توماس هریس
مترجم: سهیل صفاری
ناشر: دایره
زبان کتاب: فارسی
تعداد صفحه: 560
اندازه کتاب: رقعی - سال انتشار: 1397 - دوره چاپ: 2

 

مروری بر کتاب

این کتاب که در ژانر وحشت و جنایی نوشته شده ؛ درباره بازسازی نفس‌گیر قتل جاکوبی و لیدز بود. از آن‌جا که پلیس بسیاری از جزییات را فاش نکرده بود. لوندز از تخیل خود کمک فراوان گرفته بود. به نظر دلارهاید آن‌ها مطالبی مزخرف بود. مطلب فرعی جالب‌تر بود. هیولای دیوانه در پرونده قتل‌‌ها به پلیسی که قصد کشتنش را داشت، مشاوره می‌دهد.

در سال ۱۹۸۰ ویل گراهام که مامور اف بی آی است و مهارت خاصی در شناسایی و دستگیری قاتلین زنجیره‌ای دارد، هانیبال لکتر را دستگیر می‌کند اما برخورد او با هانیبال خونین و خطرناک است. از آن پس گراهام خود را بازنشسته می‌کند و با خانواده اش به فلوریدا می‌رود اما یک قاتل حرفه‌ای دست به جنایاتی می‌زند و گراهام دوباره به خدمت فراخوانده می‌شود.

گراهام برای حل این پرونده با هانیبال تماس می گیرد تا از او کمک بگیرد اما هانیبال اطلاعات کمی به او می‌دهد. این کتاب که قبل از داستان معروف سکوت بره‌ها منتشر شده است در امریکا و سایر کشورها با استقبال بسیاز زیاد و تحسین اغلب منتقدان و روزنامه‌ها قرار گرفته است.

داستان این کتاب براساس واقعه‌ای حقیقی نگاشته شده و نویسنده در آن سعی کرده رویدادها را با دیدی روان‌شناختی و با بهره‌گیری از علوم رفتاری مورد بررسی قرار دهد و با یاری گرفتن از این علوم برای نشان‌دادن زوایای تاریک روان انسان بدین مهم اقدام نموده است.

نوشتن نظر

لطفا برای ثبت نظر وارد حساب خود شده یا ثبت نام نمایید.

اژدهای سرخ

  • ناشر: دایره
  • کد کتاب: 80286
  • موجودی: در انبار
  • 550,000ریال
  • 495,000ریال

برچسب ها: توماس هریس, سهیل صفاری, داستان های پلیسی, داستان های امریکایی, کتاب اژدهای سرخ