كاربران محترم و فرهيخته آی كتاب با توجه به عدم برگزاری نمايشگاه بين المللي كتاب به دليل شيوع بيماری كوويد 19 كد 139902 با تخفيف پنج درصد ( اضافي بر تخفيفات اعمال شده در سايت ) تا پايان خرداد ماه جاری تقديم مي گردد.
اولین جایزه سالانه عکاسی مطبوعاتی کاوه گلستان

اولین جایزه سالانه عکاسی مطبوعاتی کاوه گلستان

ناشر: دیگر
زبان کتاب: فارسی
تعداد صفحه: 180
اندازه کتاب: خشتی لب برگشته - سال انتشار: 1383 - دوره چاپ: 1

 

مروری بر کتاب

مصور - گلاسه - رنگی

کتاب مجموعه عکس گروهی از عکاسان، و به مناسبت اولین دوره ی جایزه عکس کاوه گلستان گردآوری شده است ,به صورت رنگی به چاپ رسیده است و در دو قسمت تک عکس و گزارش تصویری بخش بندی شده است.در این کتاب آثاری از هنرمندان زیر به چشم می خورد:
جمشید فرجوند فردا، بهرا اصلانی، خلیل امامی، عباس کوثری و ...

کاوه گلستان طی سی سال فعالیت در رسانه ی عکاسی نقشی مهم و غیر قابل انکار در آموزش و رشد این شاخه از عکاسی ایران داشت. او با تهیه ی عکس، فیلم های مستند و تصویربرداری های هنرمندانه و حرفه ای وظیفه ی خود را در ثبت این حضور جهانی و نیز رشد و ارتقای کیفی و کمی آن ایفا کرد.

جایزه ی کاوه گلستان که مسابقه و نمایش گاهی سالیانه در حوزه عکاسی خبری و مستند ایران است، اقدامی است برای ارج نهادن به کوشش های او و راهی است برای آشنایی هر چه بیش تر بینندگان با کوشش های عکاسان ما در این شاخه ی مهم از عکاسی.

نوشتن نظر

لطفا برای ثبت نظر وارد حساب خود شده یا ثبت نام نمایید.

اولین جایزه سالانه عکاسی مطبوعاتی کاوه گلستان

  • ناشر: دیگر
  • کد کتاب: 115221 - 39/4
  • موجودی: در انبار
  • 400,000ریال

برچسب ها: کاوه گلستان, عکاسی, عکس, مطبوعات, عکاسی خبر, عکس خبری, عکاسی خبری, کتاب اولین جایزه سالانه عکاسی مطبوعاتی کاوه گلستان