كاربران محترم و فرهيخته آی كتاب با توجه به عدم برگزاری نمايشگاه بين المللي كتاب به دليل شيوع بيماری كوويد 19 كد 139902 با تخفيف پنج درصد ( اضافي بر تخفيفات اعمال شده در سايت ) تا پايان خرداد ماه جاری تقديم مي گردد.
اوج موفقیت ؛ برنامه هفت مرحله ای برای دستیابی به موفقیت

اوج موفقیت

نویسنده: ریچ فتک
مترجم: مهدی قراچه داغی
ناشر: آسیم - پیکان
زبان کتاب: فارسی
تعداد صفحه: 263
اندازه کتاب: رقعی - سال انتشار: 1390 - دوره چاپ: 4

 

مروری بر کتاب

برنامه هفت مرحله ای برای دستیابی به موفقیت

همه ما به یک هوش و ذکاوت درونی مجهّزیم، در عمق وجودمان درایتی نهفته است. این درایت توان آن را دارد که زندگی ما را هدایت کند. به سؤالاتمان جواب دهد و راهنمایمان شود. وقتی اعتماد کردن به این درایت را می‌آموزیم زندگی‌مان غنی‌تر، سرشارتر و ساده‌تر می‌شود و در نهایت به موفقیت بیشتری دسترسی پیدا می‌کنیم. امّا، برای دسترسی به این درایت، استفاده از زور بی‌فایده است، از تلاش و تقلاّ کاری ساخته نیست.

درست برعکس، تنها در آرامش است که می‌توانیم با این فراست در تماس شویم. تنها وقتی آرام می‌گیریم و گوش می‌دهیم می‌توانیم به جایی برسیم. تقریبا مانند آن است که از سر راه خود کنار برویم تا نبوغ درونمان فرصت بیدار شدن پیدا کند و وقتی به واقع بیدار می‌شود، اتفاقی جادویی می‌افتد. زندگی‌تان قوام می‌گیرد. نقطه‌نظرهایی به ذهنتان خطور می‌کند. مجبور نیستید دنبال نقطه نظر بگردید. شک و تردید جای خود را به نبوغ و اعتماد و اطمینان و دانسته‌های درونی می‌دهد.


گاه بیش از اندازه نگران می‌شویم، گاه خودمان را خسته می‌کنیم و از خود زیاد کار می‌کشیم. مسائل را بیش از اندازه و بی‌تناسب بزرگ می‌کنیم و به چیزهای بی‌اهمیت بها می‌دهیم. اشکال اینجاست: بعد از مدتی فراموش می‌کنیم که هر موفقیتی را نصیب ببریم برخلافِ این تمایلات است و مطمئنا موفقیتهایمان ناشی از تلاش و تقلاّی بی‌مورد نیست. اغلب اوقات، نگرانیهای ما و شتاب و عجله دائمی که به خرج می‌دهیم چیزی بیش از پرت شدن حواسمان نیست. این کتاب به شما کمک می‌کند تا میان آنچه برای رسیدن به موفقیت ضرورت دارد و آنچه که می‌توان رها کرد و از کنارش گذشت تفاوت قایل شوید.

فهرست

مقدمه : اوج موفقیت چیست ؟
بخش یک : تقلا نکنید
بخش دو : برای موفقیت های بزرگ آماده شوید
بخش سه : به تنهایی صعود نکنید
بخش چهار : به کجا می روید ؟
بخش پنج : از هراس یک دوست بسازید
بخش شش : ماندن در منطقه

نوشتن نظر

لطفا برای ثبت نظر وارد حساب خود شده یا ثبت نام نمایید.

اوج موفقیت ؛ برنامه هفت مرحله ای برای دستیابی به موفقیت

  • ناشر: آسیم
  • کد کتاب: 64664 - 66/4
  • موجودی: در انبار
  • 180,000ریال
  • 148,000ریال

برچسب ها: ریچ فتک, مهدی قراچه داغی, روانشناسی موفقیت, انگیزش, موفقیت, راه و رسم زندگی, روانشناسی اجتماعی, کتاب اوج موفقیت