كاربران محترم و فرهيخته آی كتاب با توجه به عدم برگزاری نمايشگاه بين المللي كتاب به دليل شيوع بيماری كوويد 19 و استقبال شما عزیزان كد 139902 با تخفيف شش درصد ( اضافي بر تخفيفات اعمال شده در سايت ) تا پايان تیرماه تقدیم می گردد. لطفا جهت استفاده ، کد فوق را در بخش مربوطه وارد و سپس کلید اعمال کوپن را کلیک نمایید .
انواع سس

انواع سس

نویسنده: ساناز مینایی
ناشر: ساناز و سانیا
زبان کتاب: فارسی
تعداد صفحه: 59
اندازه کتاب: خشتی - سال انتشار: 1387 - دوره چاپ: 3

 

مروری بر کتاب

ساناز مینایی نویسنده ، محقق و مدرس در حوزه آشپزی ، نخستین تولیدکنندهٔ برنامه‌های آشپزی در صدا و سیمای جمهوری اسلامی اوایل دهه هفتاد است. وی هم‌چنین مدیر مسئول و صاحب امتیاز مجله سانازسانیا است. او مؤلف بیش از ۲۷ عنوان کتاب آشپزی و ۳ عنوان دائرهالمعارف آشپزی است که در اسفند 95 خورشیدی به صورت رسمی در سرای محله شهرداری تهران رونمایی شد. اولین آموزشگاه آشپزی در ایران توسط ساناز مینایی در سال ۱۳۶۲ تأسیس شد. هم‌چنین وی تدوین کننده ۱۴ استاندارد آشپزی ، شیرینی‌پزی و پذیرایی برای سازمان آموزش فنی و حرفه‌ای کشور موسوم به سرآشپز طلایی است.

ساناز مینایی به همراه فرزندانش ساناز و سانیا در سال ۱۳۹۱ موفق به ثبت اختراع فناوری تهیه ، کنترل و استاندارد سازی سرآشپز طلایی شد. مینایی در مراسم نشان منتخب سال ۱۳۹۱ به عنوان تنها زن برگزیده این همایش انتخاب شد. وی در سال ۱۳۹۴ موفق به دریافت تندیس زرین مدیریت و لوح مدیر شایسته ملی از خانم سهیلا جلودارزاده، معاون وزیر صنعت معدن و تجارت وقت شد.

نوشتن نظر

لطفا برای ثبت نظر وارد حساب خود شده یا ثبت نام نمایید.

انواع سس

  • 100,000ریال

برچسب ها: ساناز مینایی, آشپزی, سس ها, کتاب انواع سس