كاربران محترم و فرهيخته آی كتاب با توجه به عدم برگزاری نمايشگاه بين المللي كتاب به دليل شيوع بيماری كوويد 19 و استقبال شما عزیزان كد 139902 با تخفيف شش درصد ( اضافي بر تخفيفات اعمال شده در سايت ) تا پايان تیرماه تقدیم می گردد. لطفا جهت استفاده ، کد فوق را در بخش مربوطه وارد و سپس کلید اعمال کوپن را کلیک نمایید .
انواع زنان

انواع زنان

نویسنده: ژان شینودا بولن
مترجم: نیلوفر نواری
ناشر: بنیاد فرهنگ زندگی
زبان کتاب: فارسی
تعداد صفحه: 500
اندازه کتاب: رقعی - سال انتشار: 1398 - دوره چاپ: 7

 

مروری بر کتاب

همراه با سی دی

نگاه به زنان به کار ، روابط جنسی ، فرزند ، همسر و ... یکی نیست. راه کسب احساس رضایت در زندگی هم در زنان یک راه مشخص نیست معجزه ای این کتاب در تشخیص الگوهای متفاوت رفتاری در زنان است ، الگوهایی که به هر زنی باتوجه به مختصات روانشناختی ای که دارد کمک می کند تا عمیقا درک کند برای رشد و دستیابی به حس رضایت دقیقا سراغ چه کاری باید برود و از چه چیزهایی باید پرهیز کند.

در سی دی ام که ضمیمه کار نموده ام تلاش کردم که هم به شما کمک کنم تا تیپ شخصیتی خود را بهتر در میان انواع زنانی که در این کتاب مطرح شده ، پیدا کنید و هم با نکات کلیدی مورد نیاز برای هر تیپ که باید آن ها را بدانید آشنا شوید. بارها در هنگام تدریس مفاهیم این کتاب از زنان شنیده ام که به عنوان یک زن حس ارزشمندی به خود ، قدرت پایان دادن به تردیدها هنگام تصمیم گیری های مهم ، کسب هویت تازه و در پرتو ان امکان مقتدرانه زیستن (بدون قیاس با مردان وزنان دیگر) و از همه مهمتر کسب رضایت در زندگی موهبت هایی بوده که نصیبشان گردیده است.

این کتاب به ده ها زبان مختلف ترجمه و دوباره تجدید چاپ شده است ، که این امر نشان از این دارد که محتوای آن مسیر اطمینان بخشی برای زنانی است که میخواهند به ابعاد شخصیتی خود مسلط باشند و با شناخت نقاط قوت وضعف خود ، در زندگی حضوری با اعتماد به نفس و مقتدر داشته باشند. مردان هم در این کتاب فروانی برای درک بهتر و ارتباط موثر با زندگی شان_مادر ،خواهر ، همسر ، همکار و دختر خود خواهند یافت.

نوشتن نظر

لطفا برای ثبت نظر وارد حساب خود شده یا ثبت نام نمایید.

انواع زنان

  • 870,000ریال
  • 785,000ریال

برچسب ها: ژان شینودا بولن, نیلوفر نواری, اساطیر یونانی, زنان, جامعه شناسی زنان, روانشناسی زنان, خودشناسی, کتاب انواع زنان