كاربران محترم و فرهيخته آی كتاب با توجه به عدم برگزاری نمايشگاه بين المللي كتاب به دليل شيوع بيماری كوويد 19 كد 139902 با تخفيف پنج درصد ( اضافي بر تخفيفات اعمال شده در سايت ) تا پايان خرداد ماه جاری تقديم مي گردد.
انقلاب کبیر فرانسه

انقلاب کبیر فرانسه

نویسنده: ویلیام دویل جنتری
مترجم: ثمین نبی پور
ناشر: افق
زبان کتاب: فارسی
تعداد صفحه: 176
اندازه کتاب: رقعی - سال انتشار: 1390 - دوره چاپ: 1

 

مروری بر کتاب

مجموعه جان کلام

مجموعه جان کلام a very short introduction انتشارات دانشگاه آکسفورد امروز بیش از سیصد و پنجاه عنوان را در خود جای داده و انتظار می رود این تعداد در ظرف کنتر از پنج سال به حدود چهارصد عنوان افزایش یابد. هر عنوان این مجموعه به معرفی کوتاه اما دقیق و موثق موضوعی می پردازد که اهمیتش در حیات بشری اثبات شده است. تخصص نویسندگان در موضوعات مورد بحث از این کتاب ها معجون هایی دلنشین و قابل اعتماد ساخته. جان کلام گنجینه ای از آثار کم حجم و پرمحتواست که انتشارات دانشگاه آکسفورد به قلم استادان تراز اول در رشته های گوناگون فراهم آورده است.

انقلاب فرانسه ساختارهای کهن فرهنگی ، سازمانی و اجتماعی را در فرانسه و آن سوتر از آن زیرورو کرد. با این همه باید پرسید چرا پاره ای از دستاوردها نتوانستند خود را با بلندپروازی ها وفق دهند و در عین حال چرا انقلاب فرانسه تا این حد بحث برانگیز است؟

ویلیام دویل با کاوش در تصاویری آشنا از انقلاب فرانسه در آثاری از دیکنز ، تولستوی و اورزی ، می کوشد خواننده را به این درک برساند که هنوز با میراث انقلاب فرانسه زندگی می کنیم. دویل استاد تاریخ در دانشگاه بریستول و از اعضای آکادمی بریتانیاست. تلفیقی درخشان از روایت داستان وار و تحلیل ؛ این کتاب استادانه، بهترین متنی است که تا به حال به هر زبانی درباره ی انقلاب کبیرفرانسه نوشته شده است.

نوشتن نظر

لطفا برای ثبت نظر وارد حساب خود شده یا ثبت نام نمایید.

انقلاب کبیر فرانسه

  • ناشر: افق
  • کد کتاب: 113189 - 114/4
  • موجودی: در انبار
  • 150,000ریال
  • 120,000ریال

برچسب ها: ویلیام دویل جنتری, ثمین نبی پور, انقلاب فرانسه, تاریخ فرانسه, تاریخ اروپا, انقلاب کبیر, کتاب انقلاب کبیر فرانسه