كاربران محترم و فرهيخته آی كتاب با توجه به عدم برگزاری نمايشگاه بين المللي كتاب به دليل شيوع بيماری كوويد 19 كد 139902 با تخفيف پنج درصد ( اضافي بر تخفيفات اعمال شده در سايت ) تا پايان خرداد ماه جاری تقديم مي گردد.
انفجار بزرگ ؛ ادامه کتاب دریچه ای به سوی کیهان

انفجار بزرگ

نویسنده: استیون هاوکینگ - لوسی هاوکینگ
مترجم: محمدحسین پورعباس‌ - امیرحسین فرجادنسب
ناشر: سبزان
زبان کتاب: فارسی
تعداد صفحه:232
اندازه کتاب: رقعی - سال انتشار: 1393 - دوره چاپ: 3

 

مروری بر کتاب

ادامه کتاب دریچه ای به سوی کیهان

جورج با مشکلاتی مواجه شده است. او خواهرهای دوقلوی کوچکی در خانه دارد که به توجه پدر و مادر نیاز دارند. خوک دوست داشتنی اش، فرِدی، به یک مزرعه تبعید شده و اصلاً حال و روز خوبی ندارد. و بدتر از همه ی این ها، بهترین دوستش، آنی، رفیق جدیدی پیدا کرده که به نظر می رسد او را بیشتر از جورج دوست دارد. جورج تصمیم می گیرد تا در انجام آزمایشی بزرگ در سوییس به اریک کمک کند؛ آزمایشی که هدفش، کاوش در نخستین لحظات شکل گیری کیهان است.

اما توطئه ای در کار است و گروهی قصد دارند این آزمایش را به نابودی بکشانند. آیا جورج می تواند دوستی اش با آنی را نجات دهد و نگذارد آزمایش اریک برای همیشه نابود شود؟

استیون هاوكینگ ، استاد ریاضیات و فیزیك نظری در دانشگاه كمبریج است . او پس از اینشتین به عنوان یكی از نوابغ فیزیك نظری به حساب می‌آید كتاب او به نام تاریخچه زمان كه برای بزرگسالان نوشته است یكی از پرفروش‌ترین كتاب‌های علمی است...

نوشتن نظر

لطفا برای ثبت نظر وارد حساب خود شده یا ثبت نام نمایید.

انفجار بزرگ ؛ ادامه کتاب دریچه ای به سوی کیهان

  • ناشر: سبزان
  • کد کتاب: 94763
  • موجودی: در انبار
  • 280,000ریال
  • 250,000ریال

برچسب ها: استیون هاوکینگ, لوسی هاوکینگ, محمدحسین پورعباس‌, امیرحسین فرجادنسب, داستان های علمی, فضا, داستان های تخیلی, داستان های انگلیسی, گنجینه کیهانی, کتاب انفجار بزرگ