كاربران محترم و فرهيخته آی كتاب با توجه به عدم برگزاری نمايشگاه بين المللي كتاب به دليل شيوع بيماری كوويد 19 و استقبال شما عزیزان كد 139902 با تخفيف شش درصد ( اضافي بر تخفيفات اعمال شده در سايت ) تا پايان تیرماه تقدیم می گردد. لطفا جهت استفاده ، کد فوق را در بخش مربوطه وارد و سپس کلید اعمال کوپن را کلیک نمایید .
انسان ها و ابر برج ها

انسان ها و ابر برج ها

نویسنده: ایرج فاضل بخششی
ناشر: قصیده سرا
زبان کتاب: فارسی
تعداد صفحه: 96
اندازه کتاب: رقعی - سال انتشار: 1385 - دوره چاپ: 1

 

مروری بر کتاب

با پیشرفت علم و توسعه فناوریهای مختلف در علوم مهندسی، زندگی بشر به سرعت تغییر شکل یافت و ساز و کارهای اقتصادی نقش مهمی را در این روند به عهده گرفتند.

مدیریت اقتصادی جهان امروز به شکلی درآمده است که در آینده نزدیک، انسان خود بخشی از ابزار تولید خواهد شد. فرآیندهای اقتصادی که از منظر ما تعریف شده اند به گونه ای روزافزون بر کلیه زوایای زندگیمان سایه می اندازند و اختیاراتمان را بر آن کاهش می دهند.

در این شرایط، علیرغم رفاه نسبی، آرامش ظاهری و زندگی طولانی تر نسبت به گذشته، جلوه های انسانی کم رنگ تر می شوند. انسان ها و ابر برجها این آینده را به تصویر می کشد، باید که انسانهای آگاه چاره ای برای مقابله با این روند بیندیشند.

نوشتن نظر

لطفا برای ثبت نظر وارد حساب خود شده یا ثبت نام نمایید.

انسان ها و ابر برج ها

  • 60,000ریال

برچسب ها: ایرج فاضل بخششی, جامعه شناسی, مدیریت سازمان, مدیریت اقتصادی, مدیریت انسانی, روانشناسی اجتماعی, کتاب انسان ها و ابر برج ها