کاربران گرامی ؛
با توجه به اطلاعیه ستاد مبارزه با کرونا و تعطیلی ناشران ، کتاب هایی که در انبار شرکت موجود می باشد ( کتاب هایی که در کدشان علامت ممیز { / } وجود دارد )، به ترتیب تحویل پست خواهد شد و کتاب هایی که می بایست از انبار ناشران بدستمان برسد پس از شروع فعالیت مجدد ناشران ارسال خواهد شد
شاد و تندرست باشید
انسان موجود ناشناخته

انسان موجود ناشناخته 

نویسنده: الکسیس کارل
مترجم: پرویز دبیری - حمید عنایت
ناشر: شهریار
زبان کتاب: فارسی
تعداد صفحه: 300
اندازه کتاب: وزیری - سال انتشار:  1330 - دوره چاپ: 1

کمیاب - کیفیت : عالی

 

مروری بر کتاب

نویسنده در این کتاب سعی کرده است که بین «معلوم» و «محتمل» را به وضوح تمیز دهد و وجود «ناشناخته» را از «ناشناختنی» جدا کند و انسان را چون مجموعه مطالعات و تجربیاتی که در تمام اعصار و همه کشورها شده ، در نظر آورد.
ولی آنچه نگاشته، خود دیده و یا از دانشمندانی که با ایشان همکاری کرده فراگرفته است و توانسته تقریباً تمام اشکال فعالیت های انسانی را مطالعه کند.

در مورد انسان بسیاری از چیزها است که قهراً بدون جواب می ماند مثلاً می خواهیم بپرسیم چگونه می شود که نطفه محتوی یک تخم مرغ اخلاق و خصوصیات باطنی و ظاهری صاحب آن نطفه را در تمام مرغها بیک میزان حفظ میکند.

نویسنده این کتاب فیلسوف نیست، اهل علم است که قسمتی از عمر خود را در آزمایشگاهها برای مطالعه موجودات زنده و قسمتی از آن را در دنیای پهناور برای دیدن و شناختن افراد انسانی گذرانده است ومدعی نیست مسائلی را که خارج از قلمرو تحقیقات علمی واقعند، بداند.

نوشتن نظر

لطفا برای ثبت نظر وارد حساب خود شده یا ثبت نام نمایید.

انسان موجود ناشناخته

  • ناشر: شهریار
  • کد کتاب: 99001 - 49/3
  • موجودی: در انبار
  • 450,000ریال

برچسب ها: الکسیس کارل, عنایت الله شکیباپور, روانشناسی اجتماعی, روانشناسی تحلیلی, روانکاوی, روانشناسی, روانپزشکی, کتاب انسان موجود ناشناخته